kategorisinde 159 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı TürüYaşıCinsiyeti İlan Tarihi Adres

Ücretsiz Cins Kedi Sahiplenme ve Satılık Kedi İlanı Verme Sitesi

Ücretsiz kedi sahiplendirme ve kedi ilanı verme sitesi Türkiye Pazarında sizde evcil cins kediniz için ücretsiz kedi sahiplendirme ilanı verin, satılık yada sahiplenilecek kedinizi yeni yuvasına kavuşturun!

Sahiplendirilecek veya Satılık Cins Kedi Irkı Türleri 

American Shorthair, Ankara Kedisi, Bengal, Birman, Bombay, British Shorthair, Chinchilla, Devon Rex Cat, Egzotic Shorthair, Himalayan, İran Kedisi, Maine Coon, Mavi Rus Kedisi, Melez, Munchkin, Norvegian Forest, Ragamuffin, Ragdoll, Sarman, Scottish Fold, Scottish Strainght, Sfenks, Siyam, Tekir, Van Kedisi, ve Diğer Kedi Irkları

YASAL UYARI!

Satılık evcil cins kedi ilanı vererek satış yapacak olan üyelerimizin, dikkat etmesi gereken, TürkiyePazarı.com'da sadece, 'HAYVANLARIN ÜRETİM, SATIŞ, BARINMA VE EĞİTİM YERLERİ HAKKINDA YÖNETMELİĞİ' nde belirtilen kurallara riayet edilen kedi satışına yönelik ilanlara izin verildiği, bu doğrultuda satılık kedi ilanı vererek kedi satmak isteyen üyelerimizin /ilan-verme-kurallari-2 sayfasındaki Satılık Evcil Kedi ilan kurallarına riayet ederek ücretsiz kedi ilanı vermeleri gerekmektedir. 

5199 sayılı Kanuna dayalı olarak Satış Yerleri'nin GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK BAKANLIĞI Ruhsat ve Kontrollerine tabi olması gerekmektedir. Yönetmeliğe tabi satış yerlerinde iki aylıktan küçük ve aşısı yapılmamış kedi yavrusu satılamaz. GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK BAKANLIĞI Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü Yönetmelik Uygulama Talimatı indirmek için tıklayın. Sitemizde hayvan sever kişilerin buluştuğu TürkiyePazarı.com İlan kurallarına ve site formatına uygun olarak, üyelerin ilanlarını sergileyebildiği bir Ücretsiz Kedi Sahiplendirme ve Satılık Kedi İlanı Verme platformudur. Alışveriş yapmak istediğiniz ilan sahiplerine mutlaka yetki belgesi ve ruhsatını sorunuz. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından, tüm sahipli kedi ve köpekler için çip zorunlu hale getirilmiştir. Sitemizde yasaklı hayvan ırklarının ilanları yayınlanması yasaktır.