KYLO MAKİNE A.Ş KYLO LASER TECHNOLOGY Fiber Metal Lazer Kesim Makinesi

Fotoğraflar yükleniyor

38.000 760.650
İlan No 5427
İlan Tarihi 5 Nisan 2023
Türü Endüstri Makineleri
Ürün Adı Metal Lazer Kesim Makinesi
Markası KYLO
Model KYLO KLO Fiber Metal Lazer Kesim Makineleri
Durum Sıfır
Garanti Evet
Görüntülü Arama Evet
Kimden Sahibinden
Kargo Elden Teslim

Karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan ekleyiniz

FİBER LAZER makineleri gibi üretimlerimiz, bilgi ve tecrübenin birleşimini kullanarak üretmektedir. Tamamen kendi tasarımımız ve üretimimiz olan makinelerimiz, uzun AR-GE çalışmaları sonucunda ortaya konulan profesyonel üretim makineleridir. Profesyonel teknik ekibimiz ile sorunlarınıza anında ve kesin çözümler sunabiliyoruz.

 

Ayrıca yedek parça ve teknik destekleri sadece müşterilerimize değil, diğer makine ve otomasyon firmalarına da büyük ölçüde destek sağlıyabiliyoruz. Standart seri makinelerimizin yanı sıra firmaların taleplerine göre birçok makine imalatı yapmaktayız Profesyonel bir üretim makinesine ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz!

Yorumlar

KYLO MAKİNE A.Ş - KYLO LASER TECHNOLOGY

Üyelik tarihi: 5 Nisan 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep532 260 83 83
WhatsApp532 260 83 83
İlan sahibi: KYLO MAKİNE A.Ş - KYLO LASER TECHNOLOGY
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

  • Satıcıyla yüz yüze görüşmeden ve ürünü görmeden yapılan alışveriş işlemlerinin riskli olduğunun bilinciyle hareket ederek para göndermeyin.

  • Yine aynı şekilde ürünü görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

  • Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferleri işlemlerini gerçekleştirmeyin.

  • Sadece Türkiye Pazarı tarafından sağlanan ürün size ulaştıktan sonra onayınızla paranızın satıcıya aktarıldığı, iptal, iade ve değişim imkanı olan Alıcıyı ve Satıcıyı koruyan PARAN GÜVENDE-GET (Güvenli Elektronik Ticaret) hizmeti ile yapılan alişveriş işlemlerinin risksiz olduğunu bilin.