İncelediğiniz ilan yayından kaldırılmıştır.

KYLO MAKİNE A.Ş KYLO LASER TECHNOLOGY Fiber Metal Lazer Kesim Makinesi

Fotoğraflar yükleniyor

95.000 2.750.317
İlan No 5429
İlan Tarihi 5 Nisan 2023
Türü Endüstri Makineleri
Ürün Adı Metal Lazer Kesim Makinesi
Markası KYLO
Model KYLO KLC-P Kapalı Tip Boru Profil Fiber Metal Lazer Kesim Makineleri
Durum Sıfır
Garanti Evet
Görüntülü Arama Evet
Kimden Sahibinden
Kargo Ücretsiz

Karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan ekleyiniz

KYLO MAKİNE A.Ş KYLO LASER TECHNOLOGY Fiber Metal Lazer Kesim Makinesi

 

Fiber Lazer Işığı Diyot Birleşmeleri Tarafından Oluşturulur. Işık, Veri Aktarımı İçin Kullanımına Benzer Fiber Optik Kablo İle Taşınır ve Güçlendirilir. Fiber Kablodan Çıkarken Güçlendirilmiş Işık Toplanır Veya Düzleştirilip Daha Sonra Bir Lensle Kesilecek Malzemeye Odaklanır.

 

Fiber Kaynağında Oluşturulan Işık Demeti Fiber Optik Kablo (Elyaf Demeti) İle Fiber Lazer Kesim Makinesinde Kullanılan Fiber Lazer Kafaya Taşınır. Bu Kafa Üzerinde Bulunan Kolimatör Lens İle İnceltilir. Bu Kafa Üzerinde Metal Malzemeyi Sens Edecek Capasitive Sensor İle Yüzey Takip Aparatı Bulunmaktadır. Bu Aparat Sayesinde Kesim Sırasında Dalgalı Metal Yüzey Bu Sensör Sayesinde Nozzle İle Metal Yüzeyin Mesafesi Sabit Tutulur. Bu Sayede Tüm Kesim Yüzeyinde Nozzle İle Kesim Arasında Yaklaşık 1 Mm Mesafe Korunmuş Olur. Nozzle Delik Çapları 1 İle 3 mm Arasında Lazerin Çıkış Noktasında Bulunan Meme dir. Lazer Buradan Geçer ve Metal Malzeme Yüzeyine Ulaşır. Aynı Zamanda Oksijen Yada Nitrojen Geçerek Lazer Işınına Yardımcı Olarak Kullanılır. Bu Gazlardan Oksijen Enerjiyi Artırmak İçin Siyah Saçlarda Kullanılır. Nitrojen (Azot) İse Paslanmaz Çelik Keserken Soğutma Yaparak Kesim Kalitesinin Çapaksız Çıkmasına Yarar.

 

FİBER LAZER makineleri gibi üretimlerimiz, bilgi ve tecrübenin birleşimini kullanarak üretmektedir. Tamamen kendi tasarımımız ve üretimimiz olan makinelerimiz, uzun AR-GE çalışmaları sonucunda ortaya konulan profesyonel üretim makineleridir. Profesyonel teknik ekibimiz ile sorunlarınıza anında ve kesin çözümler sunabiliyoruz. Ayrıca yedek parça ve teknik destekleri sadece müşterilerimize değil, diğer makine ve otomasyon firmalarına da büyük ölçüde destek sağlıyabiliyoruz. Standart seri makinelerimizin yanı sıra firmaların taleplerine göre birçok makine imalatı yapmaktayız. Profesyonel bir üretim makinesine ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz!

 

KAPALI TİP BORU PROFİL FİBER METAL LAZER KESİM MAKİNESİ

KYLO KLC-P Kapalı Tip Çift Tabla Boru Profil Fiber Metal Lazer Kesim Makinesi. 1000 Watt'dan 30.000 Watt Güçlerinde Üretilen Genellikle Yüksek Ölçekte Metal Kesim Yapan Firmaların Tercih Ettiği Bir Fiber Metal Kesim Lazer Makinesidir.

 

Kullanım Alanları:

 

Fiber Metal Lazer Kesim Makineleri (ÇELİK KROM, DKP SAÇ, SİYAH ÇELİK, ALÜMİNYUM, PRİNC VE BAKIR Kesimi)

 

Yerinde Teknik Servis:

Müşterilerimizin üretimini en az kendi üretimimiz kadar önemsiyoruz. Bu yüzden teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak, kesintisiz servis sunmak için profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

 

KYLO Nasıl Çalışır?

Makinelerimizin parçalarını marka ve sürekliliği olan kaliteli ürünlerden seçerek, stok yapma kaydı ile parça bekleme sorununu ortadan kaldırıyoruz.

 

Kalite Anlayışımız:

Hizmet anlayışımızın ana temeli önce müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden müşterilerimize doğru hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

 

Detaylı Sözleşme:

Ürettiğimiz her ürün 2 yıl boyunca garantimiz altındadır ve garanti sonrasında da aynı özenle hizmetimiz devam etmektedir.

 

Kurulum ve Eğitim:

İki teknik eleman ve cihazın türüne göre 2 veya 3 günlük kurulum ve eğitim hizmeti verilir.

 

Garanti Hizmeti:

Cihazlarda garanti süresi fabrika sevk tarihinden başlar ve yirmi dört (24) ay süre ile garantilidir. Garanti süresi içinde fabrikasyon üretim hatalarından oluşan arızalarda parça ve servis işçiliği ücretsizdir. Onarım hizmeti müşteri yerinde yapılır.

 

Garanti Harici Parçalar:

Kesim yapmakta kullanılan nozzle ve mercekler sarf malzemesi olduğundan garanti haricidir. Garanti süresi içinde teknik servis hizmeti ücretsiz ve müşteri yerinde verilir. Teknik servis hizmeti için yol ve konaklama masrafları müşteriye aittir.

 

Garanti Süresinin Bitiminden Sonraki Teknik Servis Hizmeti:

Tüm malzeme ve yedek parçalar garanti süresi dışında ücretlidir. Teknik servis hizmeti müşteri yerinde verilir. Müşteri istediği takdirde garanti sonrası bakım anlaşması yapılmaktadır. Firmamız satmış olduğu her makine için 10 yıl boyunca servis yedek parça hizmeti vermekle yükümlüdür.

 

Kullanım ve Çalışma Ortamı:

Cihazın çalışacağı ortam temiz ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Çalışma ortam ısısı 10 ila 30 °C derece arasında olmalıdır. Cihazın ve varsa vakum pompasının periyodik temizliği ve filtrelerinin değişmesi müşteri sorumluluğundadır. Müşteri kullanım hatalarından oluşacak arızalarla birlikte yukarıdaki tümü cihazın garanti harici kalmasına yol açar.

 

Elektrik Tesisatı:

Müşteri yerine ait tüm elektriksel bağlantı ve kablolama çalışmalarını müşteriye kendisi yapar ve kendi sorumluluğundadır. Müşteri yerinde elektrik tesisatında gerçek topraklama olması şarttır. Cihazın türüne göre regülatör veya regülatörlü güç kaynağı tavsiye edilir.

Yorumlar

RUİJİE FİBER METAL LAZER TECHNOLOGY

Üyelik tarihi: 5 Nisan 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep532 260 83 83
WhatsApp532 260 83 83
İlan sahibi: RUİJİE FİBER METAL LAZER TECHNOLOGY
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

  • Satıcıyla yüz yüze görüşmeden ve ürünü görmeden yapılan alışveriş işlemlerinin riskli olduğunun bilinciyle hareket ederek para göndermeyin.

  • Yine aynı şekilde ürünü görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

  • Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferleri işlemlerini gerçekleştirmeyin.

  • Sadece Türkiye Pazarı tarafından sağlanan ürün size ulaştıktan sonra onayınızla paranızın satıcıya aktarıldığı, iptal, iade ve değişim imkanı olan Alıcıyı ve Satıcıyı koruyan PARAN GÜVENDE-GET (Güvenli Elektronik Ticaret) hizmeti ile yapılan alişveriş işlemlerinin risksiz olduğunu bilin.