MONTAJ DAHİL OPAX W20-W WIFI KABLOSUZ NETWORK ALARM SİSTEMİ

Fotoğraflar yükleniyor

270 7.362
İlan No 6570
İlan Tarihi 29 Haziran 2023
Sınıf Güvenlik Sistemleri
Seri Hırsız Alarm
Model Paket Sistem
Türü Ev Elektroniği
Ürün Adı EV ALARMI
Markası EV ALARMI
Model EV ALARMI
Durum Sıfır
Garanti Evet
Görüntülü Arama Hayır
Kimden Sahibinden
Kargo Elden Teslim

Karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan ekleyiniz

OPAX-W20-W SADECE WIFI KABLOSUZ NETWORK ALARM SİSTEMİ

KURULUM DAHİL

OPAX-W20-W Alarm Paneli hırsız, yangın ve gaz sızıntıları başta olmak üzere bir çok alanda koruma sağlar. Özel olarak hazırlanan akıllı telefon yazılımımız ile Apple Store ve Google Play Store üzerinden OPAX yazarak Turuncu renkli olan yazılımı indirerek yada kullanım kılavuzu içerisinde bulunan QR kodunu telefonunuzdan okutarak uygulamaları indirebilirsiniz.
APP Uygulama üzerinden tüm işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Mobil Uygulama üzerinden alarm durumu tarih saat bilgisi, ortam sıcaklığı, pil şarj bilgisi durumlarını görüntüleyebilirsiniz. SADECE WIFI DESTEKLER VE RFID kart ve Contact ID protokolünü destekleyen Alarm Panelini uzaktan kumandası ilede kontrol edebilirsiniz. Akıllı telefon yazılımınız üzerinden alarm sistemini kontrol edebilir Alarm çaldığında siren devreye girdikten sonra mobil uygulama yüklü olan tüm kişileri arar OPAX-W20-W WIFI alarm paneli ,başta ev ve iş yerleri olmak üzere bir çok alanda sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz

Set İçeriği

1 Adet OPAX-W20-W SADECE WIFI KABLOSUZ NETWORK Alarm Paneli

1 Adet BGR-09 Kablosuz Harici Siren (Siren Aküsü ve Siren Adaptörü Dahildir)

1 Adet ARD-2005 KABLOSUZ MANYETİK KONTAK
1 Adet ARD-507 KABLOSUZ PIR HAREKET DEDEKTÖRÜ
2 Adet 4 Tuşlu KABLOSUZ ALARM PANELİ KUMANDASI
1 Adet 12V/1A Adaptör
1 Adet Kullanım Klavuzu (QR Barkod)

Alarm kurma/açma durumunda beni bilgilendirebilir mi?

Alarm panelinizin kurma/açma durumlarında paylaşım verdiğiniz Kullanıcıları bilgilendirme ve internet aramasını yapar.. Ayrıca alarmınızı kimin devreye aldığını , kimin devre dışı bıraktığını tüm kullanıcıları ile birlikte görebilirsiniz.

WIFI Çalışma Özelliği

Panelinizi WIFI üzerinden kontrol edilebilmektesiniz... Paneliniz sadece WIFI ile çalışabilmektedir.

Uygulama üzerinden Alarmı Kurma / Açma

Sistemi dilediğiniz zaman Dilediğiniz yerden, Cep Telefonunuzdan OPAX uygulamamız ile Alarmınızı Aktif / Pasif konuma getirebilirsiniz. Sadece Alarmınızı aktif&pasif yapılabildiğini düşünmeyin, cihazın panel üzerinden yapılacak tüm işlemleri cep telefon uygulamasındanda yapılabilmektesiniz. Alarmınızı programlamak için veya mühendislik ayarlarını yapabilmek için programla kodlarını öğrnemenize gerek yok, Tüm Güvenliğiniz avuçlarınızın arasında, Sade Anlaşılır ve Türkçe..

Dahili Siren

Alarm Panelimiz üzerindede dahili siren bulunmaktadır, alarm anında hem içerde dahili sireniniz çalarken dışardada harici sireniniz çalmaktadır. Dahili siren için extra bir ücret ödemiyorsunuz.

Akü Durumu

Elektrik kesintilerinde veya akünüz zayıfladığında panel size mobil uygulama üzerinden bildirim göndererek veya Telefonla arayarak elektriğinizin kesildiğini, tekrar geldiğinde elektriğinizin geldiğini bildirmektedir. İsterseniz bu durumu pasifleştirebilirsiniz..

Uzaktan Kumanda

Panelimize 8 adet kumanda tanıtılabilir. Panel 2 kumandasıyla birlikte verilmektedir..

Çoklu Dil Desteği

Alarm Sistemini Türkçe veya İngilizce olarak kullanabilirsiniz.

Alarm Durumunda Arama

Sistem alarm durumunda hem arama yapar Mobil uygulamayı kullanan her kullanıcı bilgilendirir.

Durum Sorgulama

Uygulamamız üzerinden online olarak Sistemin Kurulu olup olmadığını, Akü & Elektrik durumunu, sistem saatini ve varsa alarm paneli üzerindeki hataları görebilmektesiniz. Bu sayede Alarmı kurmayı unuttum mu diye sorularla kendinizi endişelendirmenize gerek kalmaz. WIFI kullanıyorsanız uygulamada anlık görebilirsiniz.

2 yıl garanti

Yorumlar

Güvenlik İpuçları

  • Satıcıyla yüz yüze görüşmeden ve ürünü görmeden yapılan alışveriş işlemlerinin riskli olduğunun bilinciyle hareket ederek para göndermeyin.
  • Yine aynı şekilde ürünü görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.
  • Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferleri işlemlerini gerçekleştirmeyin.
  • Sadece Türkiye Pazarı tarafından sağlanan ürün size ulaştıktan sonra onayınızla paranızın satıcıya aktarıldığı, iptal, iade ve değişim imkanı olan Alıcıyı ve Satıcıyı koruyan PARAN GÜVENDE-GET (Güvenli Elektronik Ticaret) hizmeti ile yapılan alişveriş işlemlerinin risksiz olduğunu bilin.