Konya Tavan Vinci Gezer Vinç Yedek Parça Servis (0332) 255 05 22

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 5924
İlan Tarihi 18 Mayıs 2023
Türü Endüstri Makineleri
Ürün Adı Tavan Vinci
Model Yedek Parça
Durum Sıfır
Garanti Evet
Görüntülü Arama Evet
Kimden Sahibinden
Kargo Karşı Ödemeli

Karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan ekleyiniz

Konya ve Türkiye geneli gezer vinç, tavan vinci, portal vinç, pergel vinç vs. her marka ve her tonajda saha içi ve dışı gezer vinç yedek parçaları kargo ile gönderimi yapmaktayız. Konya tavan vinci tamir servisi olarak gezer vinç yedek parçaları olan kedi, köprü, vinç yürütme takımı, vinç kablo makarası, vinç indirme kaldırma motoru, motor, redüktör, kedi üzerinde tambur, halat, baskı, kılavuz, kanca, takoz, vinç panosu, vinç kumandası, uzaktan kumanda, busbar, vinç kablosu, fren vs tüm malzemeleri yedek parça merkezi olarak Türkiye nin her yerine gönderim yapmaktayız. Vista Elektrik Otomasyon Gezer vinç yedek parçaları ve fiyatları hakkında bilgi ve sipariş için telefon numaralarımız 0332 255 05 22 - 0544 251 61 02 numaralı telefonlarımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz. İkinci el gezer vinç, çıkma tavan vinci, caraskal, 2.el pergel vinç için de bizi arayabilirsiniz.

Yorumlar

Güvenlik İpuçları

  • Satıcıyla yüz yüze görüşmeden ve ürünü görmeden yapılan alışveriş işlemlerinin riskli olduğunun bilinciyle hareket ederek para göndermeyin.

  • Yine aynı şekilde ürünü görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

  • Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferleri işlemlerini gerçekleştirmeyin.

  • Sadece Türkiye Pazarı tarafından sağlanan ürün size ulaştıktan sonra onayınızla paranızın satıcıya aktarıldığı, iptal, iade ve değişim imkanı olan Alıcıyı ve Satıcıyı koruyan PARAN GÜVENDE-GET (Güvenli Elektronik Ticaret) hizmeti ile yapılan alişveriş işlemlerinin risksiz olduğunu bilin.