kategorisinde 285 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı Fiyat İlan Tarihi Adres

Ücretsiz Evcil Hayvan Sahiplenme ve Satışı Sitesi

Hayvan sahiplenme ve satılık ilanları, Evcil hayvanlar için mağazadan veya sahibinden satılık petshop ürünler ücretsiz hayvan sahiplenme sitesi TürkiyePazarı.com'da

Evcil Hayvan Sahiplenme Sitesi Türkiye Pazarında her türlü ücretsiz sahiplendirilecek yada satılık Kedi, satılık köpek, satılık tavşan, satılık kuş ve diğer tüm evcil satılık hayvan dostlarınız için ücretsiz hayvan sahiplenme ilanı verin, Evcil Hayvanınızı yeni yuvasına kavuşturun.

Ayrıca evcil hayvanlarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz sahibinden yada Petshop Mağaza sahiplerinin ilan vererek satışa çıkartmış olduğu Petshop Ürünlerini  TürkiyePazarı.com 'un PARAN GÜVENDE-GET (Güvenli Elektronik Ticaret Sistemini) kullanarak, kredi kartına 9 aya kadar varan taksitli ödeme seçeneği ile alışveriş yaparak, güvenli alışverişin keyfini çıkarın.

Satılık veya Sahiplenilecek Kedi Irkı Türleri

American Shorthair, Ankara Kedisi, Bengal, Birman, Bombay, British Shorthair, Chinchilla, Devon Rex Cat, Egzotic Shorthair, Himalayan, İran Kedisi, Maine Coon, Mavi Rus Kedisi, Melez, Munchkin, Norvegian Forest, Ragamuffin, Ragdoll, Sarman, Scottish Fold, Scottish Strainght, Sfenks, Siyam, Tekir, Van Kedisi, ve Diğer Kedi Irkları

Satılık veya Sahiplenilecek Köpek Irkı Türleri 

Alman Çobanı, Avusturya Tazısı, Basenji, Beagle, Belçika Kurdu, Bichon Frise, Boston Terrier, Boxer, Brussels Griffon, Cane Corsa, Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Chinese Crested, Collie, Coton De Tulear, Dachsund, Dalmatian, English Setter, French Bulldog, Golden Retriever, Greyhound, Husky, Irish Setter, İrlanda Kurt Tazısı, Japanese Chin, Kangal, Labrador, Lhasa Apso, Löwchen, Maltese, Melez ve diğer yasak olmayan köpek ırkı türlerinde ücretsiz sahiplenme ilanı vererek sevimli dostlarınızı yeni yuvasına kavusturun.

YASAL UYARI!

Satılık köpek, satılık tavşan, satılık kuş ve diğer evcil satılık hayvanlar için ilan vererek satış yapacak olan üyelerimizin, dikkat etmesi gereken, TürkiyePazarı.com da sadece, 'HAYVANLARIN ÜRETİM, SATIŞ, BARINMA VE EĞİTİM YERLERİ HAKKINDA YÖNETMELİĞİ' nde belirtilen kurallara riayet edilen hayvan satışına  yönelik ilanlara izin verildiği, bu doğrultuda satılık hayvanını ilan vererek satmak isteyen üyelerimizin /ilan-verme-kurallari-2 sayfasındaki Satılık Evcil Hayvan ve ücretsiz hayvan Sahiplenme ilan kurallarına riayet ederek ilan vermeleri gerekmektedir. 

5199 sayılı Kanuna dayalı olarak Satış Yerleri'nin GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK BAKANLIĞI Ruhsat ve Kontrollerine tabi olması gerekmektedir. Yönetmeliğe tabi satış yerlerinde iki aylıktan küçük ve aşısı yapılmamış kedi ve köpek yavrusu satılamaz. GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK BAKANLIĞI Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü Yönetmelik Uygulama Talimatı indirmek için tıklayın. Sitemizde hayvan sever kişilerin buluştuğu ücretsiz üye olunan TürkiyePazarı.com' da, İlan kurallarına ve site formatına uygun olarak, üyelerin ilanlarını sergileyebildiği bir hayvan sahiplenme Seri ilan platformudur. Alışveriş yapmak istediğiniz hayvan sahiplerine mutlaka yetki belgesi ve ruhsatını sorunuz. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından, tüm sahipli kedi ve köpekler için çip zorunlu hale getirilmiştir. Sitemizde yasaklı hayvan ırklarının ilanları yayınlanması yasaktır.