Doping Uygulama İşlemleri

Doping İlanları kategori ve İlan Listeme sistemi içerisinde ilan sahibine bazı belirli ayrıcalıklar sağlayan ilanları daha da öne çıkarma işlemi için uygulanan bir sistemdir.

Doping Fiyatları

NOT: Belirtilen Doping ücretlerine %18 KDV Dahil Fiyatıdır.

 1. Türkiyepazarı.com' un anasayfasında bulunan Vitrin İlanları Bölümünde yayınlanan dopingdir.
 2. Yalnızca Türkiyepazarı.com ilan verme kurallarına uygun ilanlar Anasayfa Vitrini Dopingi alabilir.
 3. Alınan her doping, ait olduğu ilan numarası için geçerlidir. Başka bir ilana devredilemez.
 4. Anasayfa Vitrini dopingi satın alma işlemi tamamlandıktan sonra Türkiyepazarı.com tarafından yapılan kontrol sonucunda Doping yayın süresi ilan onaylanıp yayınlandığı andan itibaren başlar.
 5. Anasayfa Vitrini 3 satır ve 6 sütundan oluşur. Toplam 18 ilan aynı anda görüntülenir.
 6. Vitrinde görünmeyen tüm Vitrin ilanlarına vitrin bölümünün sağ üst köşesinde bulunan "Tüm vitrin ilanlarını göster" bağlantısına tıkladığında görüntülenebilir.
 7. Piyasa fiyatının çok altında, gerçekçi olmayan fiyatlarla satılmak istenen ürünlere ait yanıltıcı ilanlar için Anasayfa Vitrin Dopingi satın alınamaz.
 8. Dopingleri yayınlama süresi 60 gün ile sınırlıdır. Süre bitiminden itibaren üyeler dilediği dopingi tekrar satın alarak ilan durumunda değişikliğe gidebilirler.
 9. Üye’nin üçüncü kişilere ait verileri ilanda kullanması durumunda, Kişisel Verilerin korunmasından, işlenmesinden, aktarılmasından ve KVKK kapsamındaki tüm yükümlülüklerden kendisinin sorumlu olduğunu,Türkiyepazarı.com’un kendi sistemlerinde internet sitesinin kullanımı için zorunlu olarak topladığı kişisel veriler dışındaki hiçbir kişisel veri için KVKK kapsamında herhangi bir yükümlülüğünün ve sorumluluğunun olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Üye; ilan içine girdiği kişisel verinin korunması yükümlülüğüne aykırı hareket etmesi veya bu verilerin işlenmesi, aktarılması veya sair surette bir işleme konu edilmesi ve bu kullanımın bir ihlal meydana getirmesi durumunda, Kişisel Verileri Koruma Kurulu’nun veya idari makamların veya mahkemelerin kişisel verilerle ilgili olarak verdikleri kararlar neticesinde Türkiyepazarı.com’un bir zarara uğraması durumunda bu zararı ilk talepte nakden ve defaten tazmin edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Aşağıdaki durumlarda ise doping ücreti iade edilmez

 1. Dopingin süresi bitmeden ilanın kullanıcı tarafından yayından kaldırılması halinde.
 2. Daha önce ilan verme kurallarına uygun bir şekilde Anasayfa Vitrini Dopingi satın alınmış ilan, daha sonra kullanıcı tarafından yapılan değişiklikle (fotoğraf değişikliği ve/veya eklenmesi, açıklama eklenmesi ve/veya değiştirilmesi vb.) bu kurallara uygunsuz duruma geldiğinde.
 3. Kullanıcının üyelik sözleşmesindeki maddeleri ihlal etmesinden dolayı Türkiyepazarı.com üyeliğinden çıkartılması durumunda.

Aşağıdaki durumlarda doping ücreti iade edilir

 1. İlan Yayınlama Kuralları’na aykırılık teşkil etmesi nedeniyle ilanın yayına alınmaması halinde.
 2. Marka hakları ihlali gibi ilanın yayınlanmasına ilişkin kanuni bir engelin bulunması halinde.
 3. Türkiyepazarı.com tarafından kaynaklanan teknik hatalar (ilanın yayınlanamaması, ilanın görüntülenememsi vb.) halinde.
 4. Zaman içinde mevzuatta veya Türkiyepazarı.com’un İlan Yayınlama Kuralları’nda yapılan değişiklik nedeniyle ilanın yayından kaldırılması halinde.

 

 

İletişim Formu