S.S.S (Sık Sorulan Sorular)

1.) TürkiyePazarı.com' a üye olmak ücretli midir?

Cevap: TürkiyePazarı.com'un üyelik işlemleri ücretsizdir. Üyelik işlemleri adı altında herhangi bir ücret talep edilmez. Üye olan her bireysel ve kurumsal kullanıcı üyeler kendilerine tanımlanmış ücretsiz ilan hakkı var ise, ücretsiz ilan hakkı kadar ilanlarını mükerrer olmamak kaydi ile ücretsiz olarak verebilirler. Bitimi müteakibinde satın almak istediği pakete ve ilan adetlerine göre ücrete tabidirler. 

2.) İlanıma eklemek istediğim resimlerde reklam barındıran ifadeler olabilir mi?

Cevap: Eklenen fotoğrafların, videoların ve 3 Boyutlu görüntülerin içeriğinde haksız rekabetin önlenmesi amacıyla firma logoları, telefon numarası, adresi veya farklı web sitelerinin reklam içeren Filigran, link, logo ya da isimleri yer almamalıdır.

3.) Onaya gönderilen ilanlar ne kadar süre içinde onaylanır?

Cevap: Oluşturularak onaya gönderilen ilanlarınız işlem sırasına göre bir kaç saat içerisinde ilan kurallarına uygun olduğu takdirde onaylanarak yayına alınır ve bildirimi yapılır. İnanın onaylanma süresi mücbir sebepler olmadığı sürece 24 saati geçemez.

3.) Aynı satılık ürünüm için birden fazla kez ilan verebilirmiyim?

Cevap: Her satılık yada kiralık ilanınız için 1 adet ilan verme hakkınız bulunmaktadır. Ücretsiz Hediye ilan hakkınızda aynı içerik ve konuya dayalı mükerrer ilan(yayında bulunan ilanın aynısı) vermek yasaktır. verilmesi halinde inanınız onay görmez red edilerek silinir.