AraçMotosiklet kategorisinde 559 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı YılKmRenk Fiyat İlan Tarihi Adres

İkinci El ve Sıfır km Satılık Motosiklet Modelleri Fiyatları ve İlanları 

Satılık Motosiklet İlanlarının bulunduğu Türkiye Pazarında satılık motosiklet ilanlarınız için sizde ücretsiz ilan verin yada aradığınız yeni satılık motora ulaşın!!
 
2 El ve Sıfır km Satılık Motosiklet İlanları ve Fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için Türkiye Pazarını ziyaret edin. İhtiyacınız olan  motosiklete ulaşın.
 
     E-Ticaretin zirve yapması, otomobil piyasasındaki çip krizi ile başlayan tedarik sorunu ve yakıt maliyetlerinin artmasıyla, Satılık Motosiklete olan talep hızla artmaya devam etmektedir. Artan fiyatlara ragmen motosiklete olan ilgi ve talep de sürekli artmaktadır. Yoğun ilginin zamanla artmasında, ekonomik dengelerin dışında, Şehir trafiğinde hareket alanı ve kabiliyeti geniş olan motosikletin, Otomobil Fiyatlarının Türkiye'de döviz kuruna ve vergilendirmeye bağlı olarak artışı karşısında uygun bir seçenek olarak ön plana çıkmaktadır.

Elektrikli Motosiklete Geçiş Hızlandı

        Akaryakıt, trafik sigortası ve motorlu taşıtlar vergisi gibi birçok maliyetten kaçınarak ulaşım ihtiyaçlarını gidermek isteyen vatandaşların yeni tercihi satılık elektrikli motosikletler oldu. Geçtiğimiz yıl Türkiye'de 18 bin elektrikli motosiklet satılırken, bu yılın ilk dört ayında satılan elektrikli motosiklet sayısı 6 bine ulaştı. Uzmanlar, ‘B’ sınıfı ehliyetle kullanılabilen elektrikli motosikletlerin vatandaşın yeni çözümü olduğunu söyledi.
      Otomotiv cephesinde kur, yakıt, enflasyon ve faiz üçgeninde fiyatlar sürekli artarken, ulaşım ihtiyacını hızlı bir şekilde karşılamak isteyenler satılık motosikletlere yöneldi. Geçtiğimiz yıl toplamda 255 bin 961 adet motosiklet satılırken, sadece bu yılın ilk dört ayında satılan motosiklet sayısı 92 bin 878 'i buldu.
      Benzin fiyatları, Trafik sigortası ve motorlu taşıtlar vergisi birçok maliyetlerdeki artış nedeniyle bu senenin yeni gözdesi elektrikli motosikletler oldu. Çip ve tedarik sorunları nedeniyle sıfır otomobil ile motosiklete ulaşamayan, ulaşsa bile yüksek maliyetleri göze alamayan vatandaşlar, sayıları giderek artan elektrikli motosiklet ile şehir içi ulaşım ihtiyacını görmeye başladı.
 

Türkiyede En Uygun Tercih