kategorisinde 864 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı Durum Fiyat İlan Tarihi Adres

Ücretsiz 2.El ve Sıfır Alışveriş İlanı Verme 

2. El ve Sıfır Alışveriş Sitesi TürkiyePazarı.com' da bir çok kategoride seri alışveriş ilanının verildiği ve 2.El ve sıfır alışveriş ürünlerinin satıldığı Pazarımız da, sizde 2 el ve sıfır alışverişlerinizi yapabilir yada ücretsiz-bedava seri alışveriş ilanı vererek satış yapabilirsiniz..

Hemen sizde İkinci el kullanmadığınız ürünlerinizi ekonomiye kazandırmak ve ihtiyaç sahipleri ile buluşturmak için, satılık ikinci el ürün ilanı verip satışa çıkartın, ürününüzü değerinde satarak maddi kazanç sağlayın.

TürkiyePazarı.com' un sağlamış olduğu bir hizmet olan, alıcıyı ve satıcıyı koruyan PARAN GÜVENDE-GET (Güvenli Elektronik Ticaret Sistemini) kullanarak, satıcının sitede ilanını verdiği ikinci el veya sıfır ürününü, alıcının kredi kartıyla veya banka kartıyla güvenli olarak satın almasına yönelik TürkiyePazarı.com’ un İptal, iade ve sıfır ürünlerde değişim imkanı sağladığı, riksiz ve güvenli PARAN GÜVENDE hizmetini kullanarak, kredi kartına 12 aya kadar varan taksitli ödeme seçeneği ile alışveriş yapma imkanlarından faydalanıp güvenli alışverişin keyfini çıkarın.

2 el dışında bir çok mağazamızın satışa sunmuş olduğu sıfır  alışveriş  ürünlerinden bilgisayar, fotoğraf &kamera, cep telefonu, bahçe yapı market ürünleri, ev dekorasyonu, anne ve bebek ürünleri, yiyecek içecek, giyim aksesuar, kişisel bakım ve kozmetik, oyuncak, medikal ürünler, elektrikli ev aletleri,  kırtasiye ve daha bir çok sayısız ürünlerde alışveriş yaparak, kapınızı kadar teslim ve güvenli ödeme yöntemleri ile alışverişinizin keyfini çıkarın. ihtiyaç duyduğun yada satılık neyin varsa ücretsiz alım satım ve 2 el seri ilan verme sitesi Türkiye Pazarı yanında..

Sende ikinci el İlanı ver değerinde sat, satılık emlak, araç, 2.el ve sıfır alışveriş, yedek parça aksesuar ve tuning, hayvan sahiplendirme yada satışı kategorilerimizde seri ilan vererek dilediğin kategoride satış yap alıcını bul! En iyi ikinci el ücretsiz ilan verme sitesi TürkiyePazarı.com. 

Web' te aradığın her şey Türkiye'nin Pazarı TürkiyePazarı.com sizinle! Kullanmadığın yada İhtiyaç Duyduğun ne varsa Türkiye Pazarında!