kategorisinde 64 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı TürüYaşıCinsiyeti İlan Tarihi Adres

Köpek Sahiplendirme ve Satılık Köpek İlanı Verme 

Hemen sizde evcil köpeğiniz için Türkiye Pazarında ücretsiz köpek sahiplendirme ilanı verin, satılık yada sahiplenilecek köpeğinizi yeni yuvasına kavuşturun!

Satılık veya Sahiplendirilecek Köpek Irkı Türlerinden

Alman Çoban, Avusturya Tazısı, Basenji, Beagle, Belçika Kurdu, Bichon Frise, Boston Terrier, Boxer, Brussels Griffon, Cane Corsa, Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Chinese Crested, Collie, Coton De Tulear, Dachsund, Dalmatian, English Setter, French Bulldog, Golden Retriever, Greyhound, Husky, Irish Setter, İrlanda Kurt Tazısı, Japanese Chin, Kangal, Labrador, Lhasa Apso, Löwchen, Maltese, Melez ve diğer yasak olmayan köpek ırkı türlerinde ücretsiz köpek ilanı vererek sevimli dostlarınızı yeni yuvasına kavusturun.

YASAL UYARI!

Satılık evcil köpek ilanı vererek satış yapacak olan üyelerimizin, dikkat etmesi gereken, TürkiyePazarı.com'da sadece, 'HAYVANLARIN ÜRETİM, SATIŞ, BARINMA VE EĞİTİM YERLERİ HAKKINDA YÖNETMELİĞİ' nde belirtilen kurallara riayet edilen köpek satışına  yönelik ilanlara izin verildiği, bu doğrultuda satılık köpek ilanı vererek köpek satmak isteyen üyelerimizin /ilan-verme-kurallari-2 sayfasındaki Satılık Evcil Köpek ilan kurallarına riayet ederek ücretsiz köpek ilanı vermeleri gerekmektedir. 

5199 sayılı Kanuna dayalı olarak Satış Yerleri'nin GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK BAKANLIĞI Ruhsat ve Kontrollerine tabi olması gerekmektedir. Yönetmeliğe tabi satış yerlerinde iki aylıktan küçük ve aşısı yapılmamış köpek yavrusu satılamaz. GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK BAKANLIĞI Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü Yönetmelik Uygulama Talimatı indirmek için tıklayın. Sitemizde hayvan sever kişilerin buluştuğu TürkiyePazarı.com İlan kurallarına ve site formatına uygun olarak, üyelerin ilanlarını sergileyebildiği bir Ücretsiz Köpek Sahiplendirme ve Satılık Köpek İlanı Verme platformudur. Alışveriş yapmak istediğiniz ilan sahiplerine mutlaka yetki belgesi ve ruhsatını sorunuz. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından, tüm sahipli kedi ve köpekler için çip zorunlu hale getirilmiştir. Sitemizde yasaklı hayvan ırklarının ilanları yayınlanması yasaktır.