Hayvanlar AlemiEvcil Hayvanlar kategorisinde 212 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı Fiyat İlan Tarihi Adres

Hayvan Sahiplendirme ve Satılık Hayvanlar Türkiye Pazarı'nda 

Ücretsiz Hayvan Sahiplendirme İlanları ve satılık Evcil Hayvanlar TürkiyePazarı.com'da hemen sizde hayvan sahiplendirme yada satılık hayvan ilanı verin evcil hayvanınızı sıcak yeni yuvasına kavuşturun..

Her türlü sahiplendirilecek yada satılık Kedi, satılık köpek, satılık tavşan, satılık kümes hayvanları, satılık kuş ve diğer tüm evcil hayvan dostlarınız için sizde ücretsiz sahiplendirme ilanı verin satılık evcil hayvanınızı yeni yuvasında yeni sahibine kavuşturun. Yada aradığınız sahip olmak istediğiniz yeni evcil hayvanınıza Türkiye Pazarında kavuşun.

Ayrıca hayvanlarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz sahibinden yada petshop mağaza sahiplerinin ücretsiz ilan vererek satışa çıkartmış olduğu 2 el yada sıfır Hayvan Ürünleri/Petshop Ürünleri TürkiyePazarı.com'da sizinle.

TürkiyePazarı.com'un müşterilerine imkan getirdiği PARAN GÜVENDE-GET/Güvenli Elektronik Ticaret Sistemini kullanarak, satıcının sitede ücretsiz ilanını verdiği ikinci el veya sıfır petshop ürünü'nü, alıcının kredi kartıyla veya banka kartıyla güvenli olarak satın almasına yönelik TÜRKİYEPAZARI.COM’ un İptal, iade ve sıfır ürünlerde değişim imkanı sağladığı, riksiz ve güvenli PARAN GÜVENDE hizmetini kullanarak, kredi kartına 9 aya kadar varan taksitli ödeme seçeneği ile alışveriş yapma imkanlarından faydalanıp, güvenli alışverişin keyfini çıkarın.

Satılık köpek, satılık tavşan, satılık kedi, satılık kuş ve diğer evcil satılık hayvanlarını,

ücretsiz evcil hayvan sahiplendirme ilanı yada evcil hayvan satış ilanı verecek olan üyelerimizin,

Dikkat etmesi gereken, bir konu olan TürkiyePazarı.com da sadece, 'HAYVANLARIN ÜRETİM, SATIŞ, BARINMA VE EĞİTİM YERLERİ HAKKINDA YÖNETMELİĞİ' nde belirtilen kurallara riayet edilen hayvan satışına  yönelik ilanlara izin verildiği, bu doğrultuda satılık evcil hayvanını ücretsiz ilan vererek satmak isteyen üyelerimizin https://www.turkiyepazari.com/ilan-verme-kurallari-2  sayfasındaki her türlü "ücretsiz satılık evcil hayvan ilanı" kurallarına riayet ederek ilan vermeleri gerekmektedir.