Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 7360
İlan Tarihi 8 Eylül 2023
Seri Sökme-Sıkma Makinesi
Marka Dawreek
Durum Sıfır
Stok 10 ve üzeri
Garanti Evet
Kimden Mağazadan
Kargo Karşı Ödemeli

Karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan ekleyiniz

En çok tercih edilen 4 ürünümüzü biraraya getirdik ve  Dawreek 4’lü set oluşturduk 


• Somun Sıkma

• Şarjlı Hilti

• Şarjlı Spiral

• Çelik Mandrenli Kömürsüz Matkap


( 4 Adet Batarya Ve 2 Adet Şarj doldurma Adaptörü özel çanta içerisinde mevcut. )


4 ürünümüz hakkında detaylı bilgi aşağıda anlatılmıştır:


  • Somun Sıkma: Uygulama hızı üzerinde daha yüksek kontrol seviyesi sunan parabolik şalter yapısı vardır. Tümü metal dişlilerle çevrilidir böylelikle etkin güç devri ve uzun kullanım ömrü sağlar. Olağanüstü kompakt ve hafif yani zor alanlarda bile uzun süre yorulmadan çalışabilirsiniz. Rahat kullanım için titreşimi emen kauçuk kaplıdır. Taşıma çantası ile alet ve aksesuarları temiz ve güvenli bir şekilde saklanabilir ve profesyonel kullanıma uygundur. Özel çantasının içinde, 1 adet 36 volt batarya, kemer kancası ve 4 adet lokma seti mevcuttur.


  • Şarjlı Hilti: Betonda kırıcı delici uçları ile delme çapı 4 – 20 mm, çelikte maksimum delme çapı 13 mm, ahşapta delme çapı ise 30 mm’dir. Özel çantasının içerisinde, 1 adet 36 volt batarya 3 adet hilti delme ucu vardır. Vidalama da yapılabilir.


  • Şarjlı Spiral: Yan sapı vardır. Taş anahtar sınıfında bir akü şarj ile en yüksek kazma ve kesme performansına sahiptir. Özellikle dar yerlerdeki ve baş hizasının üzerindeki çalışmalar için idealdir. Özel çantasının içerisinde, 2 adet 125 mm elmas ve 1 adet 36 V batarya vardır.


  • Çelik Mandrenli Kömürsüz Matkap: 20 Kademeli tork ayarı ile ahşap, metal, plastik,tahta, duvar delme gibi her türlü vidalama uygulamalarında üstün kontrol ve hassaslık sağlar. Entegre LED aydınlatması sayesinde çalışma alanınızı aydınlatır böylelikle rahatça çalışabilirsiniz. Akü göstergesi, akü şarj durumunu gösterir. Özel çantasının içerisinde, 2 adet yapraklı uç, 6 adet ahşap delme ucu, 6 adet duvar delme ucu ve 2 adet bits ucu vardır.


Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, WhatsApp üzerinden iletişime geçmek ve sipariş oluşturmak için numaramızı kullanabilirsiniz 


Türkiye’nin Tüm Bölgelerine Aynı Gün Kargo


Çalışma Saatleri: 08.00 – 19.00

Konum: Kiza İş Merkezi & Onur Mahallesi, Turhan Cemal Beriker Bulvarı & Seyhan/Adana

Yorumlar

Abdullah Yılmaz

İlan sahibi: Abdullah Yılmaz
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

  • Satıcıyla yüz yüze görüşmeden ve ürünü görmeden yapılan alışveriş işlemlerinin riskli olduğunun bilinciyle hareket ederek para göndermeyin.
  • Yine aynı şekilde ürünü görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.
  • Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferleri işlemlerini gerçekleştirmeyin.
  • Sadece Türkiye Pazarı tarafından sağlanan ürün size ulaştıktan sonra onayınızla paranızın satıcıya aktarıldığı, iptal, iade ve değişim imkanı olan Alıcıyı ve Satıcıyı koruyan PARAN GÜVENDE-GET (Güvenli Elektronik Ticaret) hizmeti ile yapılan alişveriş işlemlerinin risksiz olduğunu bilin.