Düğün Paketi Sıfır Eşya

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 6566
İlan Tarihi 29 Haziran 2023
Seri Oturma Odası & Salon
Model Salon Takımı
Marka Mahir
Ürün Adı Oturma Odası Salon Takımı
Durum Sıfır
Garanti Evet
Takas Hayır
Görüntülü Aranabilir Hayır
Kimden Sahibinden
Stok 1
Kargo Ücretsiz

Karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan ekleyiniz

Merhabalar,

Tüm takımlar Ankara sitelerde üretilmiştir sağlam malzemedir, açılmamış, kullanılmamış sıfır paketindedir. isteyene marka verilecektir. Takımlar aldığım fiyata veriyorum.

Mira salon takımı; 3+3+1+1 (Resimdeki renk katologuna dikkat ediniz.) Ayaklar ve metal detaylar gold. 2 adet tekli döner model. 4 adet 40x40 krlent, 2 adet Bel krlenti mevcuttur.

Vakko yemek odası platin; açılıp kapanan 1 adet masa platin rengindedir ve 6 adet sandalye, sandalye ayakları gold kendisi krem (maldiv) dir, tekli koltukların rengi ile aynıdır, katolakta belirttim. Konsolda 2 adet kaçıklık için çekmece mevcuttur.

Yatak odası takımı;1 adet gardırop, Sifonyer ve ayna (kare), 2 adet komidin, 1 adet çamaşırlık ve Yatak başlığı mevcuttur.

Detaylı bilgi için arayabilirsiniz. Ciddi alıcılar ile görüşmek isterim.

Yorumlar

Güvenlik İpuçları

  • Satıcıyla yüz yüze görüşmeden ve ürünü görmeden yapılan alışveriş işlemlerinin riskli olduğunun bilinciyle hareket ederek para göndermeyin.
  • Yine aynı şekilde ürünü görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.
  • Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferleri işlemlerini gerçekleştirmeyin.
  • Sadece Türkiye Pazarı tarafından sağlanan ürün size ulaştıktan sonra onayınızla paranızın satıcıya aktarıldığı, iptal, iade ve değişim imkanı olan Alıcıyı ve Satıcıyı koruyan PARAN GÜVENDE-GET (Güvenli Elektronik Ticaret) hizmeti ile yapılan alişveriş işlemlerinin risksiz olduğunu bilin.