Atık madeni yağ geri dönüşüm tesisi

Görüşülür
İlan No 4030
İlan Tarihi 11 Aralık 2022
Türü Endüstri Makineleri
Ürün Adı Distilasyon
Markası HK MAKINE
Model 2022/80
Durum Sıfır
Garanti Evet
Görüntülü Arama Evet
Kimden Sahibinden
Kargo Karşı Ödemeli

Karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan ekleyiniz

Fotoğraflar yükleniyor

ATIK MADENİ YAĞ VE PETROL ÜRÜNLER İŞLEME SİSTEMLERİ

 

Atık madeni yağ geri dönüşüm tesisi distilasyon rafinerisi imalat montajı,

 

Atık yağ geri dönüşüm makinaları net çalışırı 50 litreden 100.000 litrete kadar yapılmaktadır. 

 

Makinanın ürettiği yağ hiçbir katkı katılmadan jenaratör yakıdı olarak kullanılabilir.

 

Ham petrol işleme distilasyon sistemleri, Fuel oil işleme ve Bitum asfalt oksidasyon sistemleri ve Petrol ürünlerinin çeşitli işlemleme üniteleri.

 

Ek Bilgiler

 

H.K Makine petrol türevi ürünlerin atık yağ geri kazanım sistemleri (atık yağ, madeni yağ, sintine yağ, makine yağ vb.) konusunda yurt içinde ve yurt dışında anahtar teslim projeler yürütmektedir.

 

Atık yağ geri kazanım tesisi kurulum, borulama, elektronik tesisat, otomasyon, dizayn ve personel eğitimi uzman personel ekibi ile müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaya çalışan bir şirkettir.

 

Atık yağ geri kazanım tesisi işletişmesinde H.K Makine’nın en büyük avantajı yurt içi veya yurt dışı demeden sistemin işletilmesinde müşterilerini yalnız bırakmamasıdır.

 

Atık Yağ Yenileme İşlemi ve Makine Çalışma Şekli

 

●Atık yağ geri kazanım tesisilerinde temel olarak (motor yağ, hidrolik yağ, vites yağ, kesme yağ, karışık petrol yağları) bu tür yağlar kullanılmaktadır.

 

● Atık yağların yeniden kullanılabilmesi için yüksek ısılı piroliz koşulları altında atık yağların baz yağlarına ve dizele dönüştürülmesidir.

 

● Atık yağlar yüksek ısıda damıtma işlemi uygulanarak hidrokarbon molekülleri parçalanır ve yeni kombinasyon ile sıralanarak yeni bir yağ oluşturur.

 

● Atık yağları damıtma işlemi esnasında atık sıvı yağ, gaz haline dönüşür ve daha sonra soğutma işleminden geçerek sıvı yağa dönüştürülür ve ihtiyaç talebine göre yoğunluklarına göre ayrılarak nihai ürün elde edilir.

 

● Rafine edilen yağ içerisinde oksidasyonu, kötü kokuyu ve rengi iyileştirme işleminde yağ içerisindeki kalıntı asfalt, nem, asit, karbon oksidasyonunu ortadan kaldırır.

 

Elde Edilen Ürünler;

 

● Dizel

 

● İnce Baz Yağ

 

● Kalın Baz Yağ

 

● Fuel Oil

 

Atık Yağlar

 

Rafinasyon ve Rejenerasyon olarak 2 ana şekilde geri dönüştürülerek 3 ana katagoriye göre ayrılır.

 

Rafinasyon

 

Atık yağlar rafine işleminden geçerek ulusal veya uluslararası standartlar ile şartnamelere uygn baz yağ veya petrol ürünlerine dönüştürülme işlemi.

 

Rejenerasyon

 

Atık yağlardan her türlü kirleticinin, oksidasyon ürünlerinin ve partiküllerin giderilerek uluslararası standartlar, şartnameler ile kullanım amacına uygun orijinal yağ elde edilme işlemi.

Yorumlar

Halil kalkan

Üyelik tarihi: 11 Aralık 2022

Yetki Belgesi No:1294939

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep536 037 32 81
İş536 037 32 81
WhatsApp536 037 32 81
İlan sahibi: Halil kalkan
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden ve ürünü görmeden yapılan alışveriş işlemlerinin riskli olduğunun bilinciyle hareket ederek para göndermeyin.

Yine aynı şekilde ürünü görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası, cep telefonu ve kart numaraları kullanılarak yapılabilen para transferleri işlemlerini gerçekleştirmeyin.

Sadece TürkiyePazarı.com tarafından sağlanan, ürün size ulaştıktan sonra onayınızla paranızın satıcıya aktarıldığı iptal, iade ve değişim imkanı olan, Alıcıyı ve Satıcıyı koruyan PARAN GÜVENDE-GET (Güvenli Elektronik Ticaret) hizmeti ile yapılan alişveriş işlemlerinin risksiz olduğunu bilin.

Araç ve Gayrimenkul satışı için para ödemesini Noter huzurunda veya Yetkili Kurumlar nezdinde aynı anda yapın.