B2B UÇAK REZERVASYONU SİSTEMİ

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 4973
İlan Tarihi 12 Mart 2023
Firma Adı TourBeds Global Tourism
Hizmet Sektörü Turizm Seyahat Acentası
Adres Aksu-Antalya
Cep Telefonu +905456738116
İş Telefonu +90 242 426 2448
Mail [email protected]
Web www.TourBeds.com

Karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan ekleyiniz

TOURBEDS B2B UÇAK REZERVASYONU SİSTEMİ

TourBeds.com, seyahat acenteleri için kapsamlı bir hizmet sistemi ve tüm dünyada (Avrupa, Amerika, Asya, Orta Doğu ve özellikle Türkiye, İtalya ve Tayland) en düşük fiyatları sunan, en çok kullanılan uçak bileti ve otel rezervasyon sistemlerinden biridir. 253 çeşit milliyet ve pasaport için uyruk seçme imkanı ile farklı ülke vatandaşlarına, uçak bileti ve otel rezervasyonları için en güvenilir sistemlerden biri haline gelmiştir.

 

UÇAK BİLETİ VE DESTİNASYONLAR:

TourBeds.com sistemindeki uçuşların belirli broker veya şirketlerle sınırlı olmayıp,Tüm  Avrupa, Amerika, Orta Doğu ve Asya'daki IATA üyesi şirketlerden tedarik uçak bileti (tarifeli ve charter) için en iyi fiyatları sağladığı dikkate alınarak. Ayrıca piyasada rekabet etmeyen firmaları sistemden silerek en iyi fiyatı dahil eder.

HOTEL & ŞEHİRLER:

TourBeds.com sisteminde otel fiyatları belirli bir bölge, şehir veya ülke ile sınırlı olmayıp, sistemde otel veya motel bulunan herhangi bir turistik şehirdeki tüm otellerin oda tiplerini ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Yolcunun otele giriş yapacağı pasaporta göre uyruğunu seçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Sistemdeki otel fiyatları, otelin kendisi tarafından veya dünyanın farklı yerlerinde yer alan ve her zaman en iyi hizmeti sunan ünlü şirketler tarafından sağlanmaktadır.

              B2B TOURBEDS GLOBAL REZERVASYON Sistemi Kullanım Kılavuzu:

 

1-      B2B TOURBEDS GLOBAL REZERVASYON Sistemimiz ile yurt içi ve yurt dışı tüm uçak biletlerinizi müşterileriniz için rezerve edebilirsiniz.

2-      B2B TOURBEDS GLOBAL REZERVASYON Sistemimiz ile müşterilerinizin pasaportlarına göre uyruklarını seçerek otel veya Apart otel rezervasyonu yapabilirsiniz (lütfen seçtiğiniz pasaport uyruğunun, rezervasyonu yapılan müşteri pasaportuyla aynı (uyumlu) olması gerektiğine dikkat ediniz). B2B TOURBEDS GLOBAL REZERVASYON Sistemi 255 farklı uyruk pasaport seçme yeteneğine sahiptir.

3-      TÜRKİYE başta olmak üzere 55 ülkenin tüm noktalarında müşterilerinizin havalimanından otele veya otelden havalimanına transfer ihtiyacı için rezervasyon yapabilirsiniz..

------------------------------------------------------------

1- Acente kullanıcınıza erişmek için tourbeds.com'da Giriş için TIKLA düğmesine tıklayabilir, ardından agent.tourbeds.com açılacaktır.

2--Sitemize üye olmak için yukarıdaki sayfadaki gibi Formu doldur butonuna tıklayabilirsiniz.

                 agent.tourbeds.com/agent/register abonelik sayfası açılacaktır.              

1- Belirtilen gerekli bilgileri doldurunuz (ad, soyad, iletişim numarası ve e-posta)

2- Firma bilgilerinizi doldurunuz ( firma adı ….)

3- Gerekli iletişim bilgilerinin doldurulması gereklidir (iletişim Adresi ve numarası ) Posta kodu 5 rakamdan şehrinizin plaka kodu ile başlar ( İstanbul için örnek 34---  Antalya 07--- Ankara 06---)

4-Daha sonra “ben robot değilim” seçeneğine ve ardından Gönder butonuna tıklamalısınız.

Doldurduğunuz form şirketimize gönderilecek ve şirketiniz için bir Kullanıcı oluşturacağız.

1- Kullanıcınızı Bilgi İşlem Departmanımızdan aldıktan sonra. tourbeds.com'u açabilirsiniz ve GİRİŞ'e tıkladığınızda agent.tourbeds.com açılacaktır.

Artık kullanıcı ve gönderilen şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra yukarıdaki sayfa açılacaktır. Sayfanın en alt kısmında Diller üzerine tıklayarak sistemin dilini değiştirebilirsiniz.

Uçak rezervasyonu için UÇAK BİLETİ butonuna, otel rezervasyonu için OTEL butonuna, transfer rezervasyonu için TRANSFER butonuna Tıklayabilirsiniz.

Çalışanlarınıza yeni bir kullanıcı oluşturmak veya kullanıcı şifrenizi değiştirmek için KULLANICI YÖNETİMİ seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.

Rezervasyon listenizi incelemek için RAPOR butonuna, Hesap bakiyeniz ve ödeme bilgileriniz için FİNANS butonuna tıklayınız.

Nasıl UÇAK REZERVASYONUNU yapabilirsiniz:  (bir sonraki sayfaya geçiniz)                                     

UÇAK'a tıkladığınızda yukarıdaki sayfa açılacaktır

1-      ‘’Nereden’’ kısmında müşterinizin kalkış havalimanını, ‘’Nereye’’ kısmında ise müşterinizin varış noktasını belirtmelisiniz. Her iki bölümde de sistemin size istediğiniz şehir olarak göstereceği havalimanlarının adını seçiniz.

2-      Gidiş kısmına uçuş tarihini belirtiniz  ve Dönüş uçuşu gerekiyorsa ‘Dönüş’kısmın üzerine tıklayıp Dönüş tarihi kısmını belirtmeniz gerekmektedir ancak dönüş uçuşu istemiyorsanız bu kısmı boş bırakınız.

3-      Yolcularınız için lütfen yetişkin (12 yaş üstü) sayınızı belirtiniz.

4-      Çocuk sayınızı (2 – 12 yaş arası) belirtiniz, lütfen çocuklarınızı pasaport doğum tarihi olarak seçerken dürüst olunuz. Aksi takdirde Çocuk 12 yaştan büyük ise, havalimanında uçuş tarihindeki gün , yaş ı baz alınarak, havayolu kontuarınca aradaki fark tahsil edilecektir.

5-      Yolcularınızda bebek varsa bebek sayısını BEBEK(0 ile 2 yaş arası) kısmında belirtmelisiniz. yolcu pasaportu doğum tarihi olarak Bebek seçerken lütfen dürüst olun. Aksi takdirde Bebek 2 yaşı TAM veya büyük ise, havalimanında uçuş tarihindeki gün , yaş ı baz alınarak, havayolu kontuarınca aradaki fark tahsil edilecektir.

6-      Sayfanın alt kısmında Bagaj Seçeneği bölümünde Bagajlı seçeneğini seçin, aksi takdirde bu butona tıklamazsanız bagajsız daha ucuz fiyatları görürsünüz ve uçak biletini bagajsız olarak biletlersiniz. Sonradan bagaj ekleme veya  havalimanında bagaj parası müşteriye daha fazla bagaj parası ödetmek zorunda bırakır. müşteri bagajının havalimanındaki maliyeti KG başına çok pahalı olacaktır.

7-      Bilgilerinizin sonuçlarını görüntülemek için lütfen ARA düğmesie Tıklayınız.

Gösterilen uçuş listesi ile ilgili olarak, uçuşunuzu seçebilir ve bilet fiyatının yanındaki daireye tıklamanız gerekir.

Sayfanın en altı kısmına gidiniz ve REZERVASYONA DEVAM ET'e tıklayınız.

Bu bölümde seçtiğiniz uçuşu görebilirsiniz, eğer yolcunuzun kredi kartı ile ödeme yapacaksanız müşteriden almak istediğiniz tahmini tutarı Acente Komisyonu kısmında(sekmesinde) Komisyon olarak belirtmelisiniz örneğin” 20 veya 30 veya …..o kısma yazabilirsiniz. Para birimini değiştirmek için, istediğiniz para birimini seçmek ve ödeme için kredi kartı türü para birimi olarak değiştirmek için sağ üst taraftaki KUR bölünüüm görebilirsiniz. VEYA şirket kredi kartınız veya şirket cari hesabınız ile ödeme yapacaksanız komisyon tutarı eklemenize gerek yoktur

YOLCU BİLGİSİ'nde lütfen yolcunun cinsiyetini , Latin Alfabesi ile adını giriniz ve bir sonraki sekmede pasaport bilgilerine göre yolcunun soyadını giriniz.

İletişim Bilgileri bölümünde, yolcunun telefon numarası ve e-posta adresi gibi iletişim bilgilerini girerek, havayolu tarafından uçuşta herhangi bir değişiklik olması durumunda bilgilendirilmelerini rica ederiz.

ACENTE NOTU bölümünde herhangi bir ekstra detay veya açıklama ekleyebilirsiniz.

ÖDEME SEÇENEĞİ için iki ödeme yöntemi vardır, Kredi kartı ile ödeyebilirsiniz yani Kredi Kartı ile Öde'yi seçmelisiniz VEYA Şirketinizin Cari hesabı ile ödeyebilirsiniz, böylece Cari Hesap ile Öde'yi seçebilirsiniz. daha sonra BİLET butonuna tıklayarak, biletiniz düzenlenecek, çıktısını alıp yolcunuza teslim edebilirsiniz.

Sistemden Online Olarak Destek : https://agent.tourbeds.com/agent/chat

Whatsapp : +90 545 673 8116   &  +90 534 763 2448

E-mail ile :  [email protected]

  • İstanbul / Bakırköy
    6.000
Yorumlar