Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 2919
İlan Tarihi 31 Ağustos 2022
Firma Adı Garenta Araç Kiralama
Hizmet Sektörü Araç Kiralama
Adres Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Balkan Caddesi No:58 Buyaka E Blok Tepeüstü / Ümraniye 34771 İSTANBUL
İş Telefonu 444 5478
Mail info@garenta.com.tr
Web garenta.com.tr

Karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan ekleyiniz

Garenta Araç Kiralama

Araç kiralama sektörüne farklı bir anlayış getirecek olan, araç kiralama sloganı ile  Garenta, Anadolu Grubu’nun tüm şirketleri gibi sektöründe ayrışan, fark yaratan anlayışla müşterilerine hizmet vermeyi hedefliyor.

Anadolu Grubu sermayesi ile kurulan Garenta, global bir marka olma vizyonuna sahip tek Türk araç kiralama markasıdır.  iş veya özel maksatla kiralama yapan müşterilerin, beklentileri doğrultusunda kurumsallığa sahip ama aynı zamanda da kendi ülkelerine ait ve samimi buldukları bir marka beklentileri düşünülerek ortaya çıkarıldı.

Garenta markasını, diğer global ve kurumsal araç kiralama şirketlerinden ayrıştıran en önemli özelliği, tamamen müşterilerinin konforu ve mutluluğu düşünülerek geliştirilen teknolojik altyapısıdır.

Garenta, araç kiralama sürecinin her adımında güven ve destek sağlıyor. Müşterinin tüm beklentilerini göz önünde bulundurarak ürün ve hizmetlerini geliştiren Garenta, araç kiralayan müşterinin ihtiyaç duyabileceği her konuda teknolojiyi kullanarak, beklentilerin üzerinde hizmet sunmayı hedefliyor.

Yorumlar

Garenta Araç Kiralama

Üyelik tarihi: 31 Ağustos 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
İş216 656 26 00