İlan Ücretleri-Kurumsal

ilan Ücretleri-Kurumsal

Kurumsal İlan Ücretleri ve Paketlerimiz, mağaza sahibi kurumsal üyelerimizin ücretli kurumsal ilan paketlerinden dilediğini satın alarak ilan verme hakkını ifade eder.
 
TürkiyePazarı.com' a üye olup dilediği Kurumsal ilan Paketini satın alarak mağaza açan her Kurumsal kullanıcı üye, Emlak,Vasıta, İkinci El ve Sıfır Alışveriş Ürünleri, Firma ve Hizmet Sektörü, İş İlanları, İş Makinası ve Sanayi, Yedek Parça Aksesuar & Tuning ve Hayvanlar Alemi olmak üzere mağaza açılabilir bütün kategorilerde , satın almış olduğu ilan paket limiti dahilinde İlan verme hakkı elde etmiş olur. ilan verme hakkının bitmesi ile aşağıda yer alan, en uygun fiyatlarda ve sürelerde yeni ücretli kurumsal ilan paketlerinden dilediğini satın alarak tekrar ilan vermeye devam edebilir.

Kurumsal İlan Paketleri ve Ücretleri

Paket Adı

 İlan Limiti

Satış

Temsilcisi

Atama

Fotoğraf

  Limiti

İlan Adet

Ücreti

Toplam  

   Satın Al

 Başlangıç

10

1

12

20₺

200₺

SATIN AL

 Standart

20

2

14

18,75₺ 

375₺

SATIN AL

 Süper

35

3

16

15₺ 

525₺

SATIN AL

 Mega

50

4

20

13₺

650₺

SATIN AL

 

  • Paket fiyatları yükseldikçe bir alt paketlerden daha  avantajlı fiyata daha fazla ilan verme, resim yükleme ve temsilci atama haklarına sahip olun.
  • Başlangıç Paket: Başlangıç Pakette daha az ödeyerek daha avantajlı fiyata ve bütün kategorilerde 10 adet ilan verme, 1 adet temsilci atama ve 12 adet daha fazla resim yükleme hakkına sahip olursunuz.
  • Standart Paket: Standart Pakette bir alt paketten %6 daha az ödeyerek daha avantajlı fiyata ve 20 adet daha fazla ilan verme, 2 adet temsilci atama ve 14 adet daha fazla resim yükleme hakkına sahip olursunuz.
  • Süper Paket: Süper Pakette Alt Paketlerden %12,5 daha az ödeyerek daha avantajlı fiyata ve 35 adet daha fazla ilan verme, 3 adet temsilci atama ve 16 adet daha fazla resim yükleme hakkına sahip olursunuz.
  • Mega Paket: Mega Pakette Alt Paketlerden %18,75 daha az ödeyerek daha avantajlı fiyata ve 50 adet daha fazla ilan verme,4 adet temsilci atama ve 20 adet daha fazla resim yükleme hakkına sahip olursunuz.
  • Danışman/Satış Temsilci Limiti: Mağazanızın sizin belirleyeceğiniz temsilci tarafından yönetilmesi için getirilen temsilci miktarını ifade eder. Seçtiğiniz paket dahilinde Kurumsal Üyeler Mağazasına satış temsilcisi atayarak mağazasının yönetimini dilerse devredebilir.
  • Mağaza Paketi kullanım süreleri yıllık olup, sürenin bitimine müteakip kalan haklarınız bir sonraki yıla devredilmez. 
  • Üyeler limiti dahilinde ilan verme hakkına sahip olup, bir üst limite geçmek isteyen üyelerin kalan ilan hakları geçmiş olduğu bir üst limite devredilir.
  • Yıl içinde ilan haklarını kullanmayan üyelerin hakları bir sonraki yıla devredilmez.
  • Belirtilen İlan ücretlerine %18 KDV Dahil Fiyatıdır.

 Aklınıza takılan sorular için aşağıdaki iletişim formundan bizlere mesaj gönderebilir yada 7/24 müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

İletişim Formu