İlan Ücretleri-Kurumsal

Kurumsal İlan Ücretleri ve Paketlerimiz, mağaza sahibi kurumsal üyelerimizin ücretli kurumsal ilan paketlerinden dilediğini satın alarak ilan verme hakkını ifade eder.

 
TürkiyePazarı.com' a üye olup dilediği Kurumsal ilan Paketini satın alarak mağaza açan her Kurumsal kullanıcı üye, Emlak,Vasıta, İkinci El ve Sıfır Alışveriş Ürünleri, Firma ve Hizmet Sektörü, İş İlanları, İş Makinası ve Sanayi, Yedek Parça Aksesuar & Tuning ve Hayvanlar Alemi olmak üzere mağaza açılabilir bütün kategorilerde , satın almış olduğu ilan paket limiti dahilinde İlan verme hakkı elde etmiş olur. ilan verme hakkının bitmesi ile aşağıda yer alan, en uygun fiyatlarda yeni ücretli kurumsal ilan paketlerinden dilediğini satın alarak tekrar ilan vermeye devam edebilir.

 

Kurumsal İlan Paketleri ve Ücretleri

Paket Adı

 İlan Limiti

Temsilci

Atama

Fotoğraf

  Limiti

İlan Adet

Ücreti

Toplam

Satın Al

   1 İlan 1 - 8 100 tl 100 tl SATIN AL

 Başlangıç

5 1 10 40 tl 200 tl

SATIN AL

 Standart

10 2 12 37.50 tl 375 tl

SATIN AL

 Süper

15 3 14 35 tl 525

SATIN AL

 Mega

20 4 15 32.50 tl 650

SATIN AL

 

 • Paket fiyatları yükseldikçe bir alt paketlerden daha  avantajlı fiyata daha fazla ilan verme, resim yükleme ve temsilci atama haklarına sahip olun.
 • 1 İlan Paketi: En fazla ve 8 adet resim yükleyerek 1 adet ilan verebilmeyi ifade eder. 
 • Başlangıç Paket: Başlangıç Pakette daha az ödeyerek daha avantajlı fiyata ve bütün kategorilerde 5 adet ilan verme, 1 adet temsilci atama ve 10 adet daha fazla resim yükleme hakkına sahip olursunuz.
 • Standart Paket: Standart Pakette bir alt paketten %6 daha az ödeyerek daha avantajlı fiyata ve bütün kategorilerde 10 adet daha fazla ilan verme, 2 adet temsilci atama ve 12 adet daha fazla resim yükleme hakkına sahip olursunuz.
 • Süper Paket: Süper Pakette Alt Paketlerden %12,5 daha az ödeyerek daha avantajlı fiyata ve bütün kategorilerde 15 adet daha fazla ilan verme, 3 adet temsilci atama ve 14 adet daha fazla resim yükleme hakkına sahip olursunuz.
 • Mega Paket: Mega Pakette Alt Paketlerden %18,75 daha az ödeyerek daha avantajlı fiyata ve bütün kategorilerde 20 adet daha fazla ilan verme,4 adet temsilci atama ve 15 adet daha fazla resim yükleme hakkına sahip olursunuz.
 • Danışman/Satış Temsilci Limiti: Mağazanızın sizin belirleyeceğiniz temsilci tarafından yönetilmesi için getirilen temsilci miktarını ifade eder. Seçtiğiniz paket dahilinde Kurumsal Üyeler Mağazasına satış temsilcisi atayarak mağazasının yönetimini dilerse devredebilir.
 • Mağaza Paketi kullanım süreleri yıllık olup, sürenin bitimine müteakip kalan haklarınız bir sonraki yıla devredilmez. 
 • Üyeler limiti dahilinde ilan verme hakkına sahip olup, bir üst limite geçmek isteyen üyelerin kalan ilan hakları geçmiş olduğu bir üst limite devredilir.
 • Yıl içinde ilan haklarını kullanmayan üyelerin hakları bir sonraki yıla devredilmez.
 • İlan yayınlama süresi süresiz olup, TürkiyePazarı.com bunu dilediği an değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.
 • Belirtilen İlan ücretlerine %18 KDV Dahil Fiyatıdır.

 Aklınıza takılan sorular için aşağıdaki iletişim formundan bizlere mesaj gönderebilir yada 7/24 müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

İletişim Formu