ENAK MOBİL LABORATUVAR

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 5476
İlan Tarihi 6 Nisan 2023
Sınıf Çekme Karavan
Marka Özel Tasarım
Yıl 2023
Yatak Kapasitesi Yok
Durum Sıfır
Garanti Evet
Görüntülü Arama Hayır
Kimden Sahibinden
Krediye Uygun Hayır
Takas Hayır

Karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan ekleyiniz

MOBİL RÖMORK LABORATUVAR ARAÇLARI


Enak olarak dünyanın her yerindeki müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine göre mobil sağlık bakım araçlarını dönüştürüyoruz. 1993 yılında Almanya'da faaliyete başladık ve 28 yıllık tecrübemizi Türkiye'de sürdürmekte ve dünya çapında ihracat yapmaktayız.


Enak , en doğru, üstün kalite ve güvenilir teslimatıyla ve müşteriye özel çözümleri başarımızın bir parçası olmasının yanı sıra ,rekabetçi fiyatlar ve hızlı hizmet ile müşteri memnuniyetine bağlı olarak faaliyetlerine Türkiye'de devam etmektedir.


Mobil Römork laboratuvar aracımız müşterilerimizin tercih ettiği analiz cihazlarını koyarak birçok farklı amaç için kullanılabilmektedir. İçerisine yerleştirilen analiz cihazlarının fonksiyonuna bağlı olarak kan ve idrar laboratuvarı, içme suyu temin laboratuvarı, yakıt analiz laboratuvarı gibi birçok farklı amaç için müşterilerimiz tarafından üretilmekte ve kullanılmaktadır.


Mobil Römork Laboratuvar aracımızda bulunan çalışma tezgahı; alkol ve deterjan gibi maddelerle kolayca temizlenebilen, çeşitli derecelerde asit ve kimyasal maddelere dayanıklı özel malzemeden üretilmiştir.


Odalarda uygun alanlarda foamboard malzemeden yapılmış dolap, masa ve çekmeceler bulunmaktadır.ısıtma ve soğutma sistemi mevcuttur. Römork zemininin tamamı su geçirmez, antibakteriyel pvc kaplamadır.


Lavabo sistemi ve aksesuarları bulunmaktadır.Laboratuvarda saf su cihazı, kan sayacı, idrar tahlil cihazı, kuvöz, santrifüj, mikroskop, soğutucu, çeşitli laboratuvar malzemeleri, hasta muayene masası ve ekipmanları bulunmaktadır.

Belirtilmemiş
Yorumlar

ENAK MOBILE HEALTHCARE VEHICLES

Üyelik tarihi: 18 Kasım 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep530 265 66 77
İş216 504 60 64
Ev216 504 60 63
WhatsApp530 265 66 77
İlan sahibi: ENAK MOBILE HEALTHCARE VEHICLES
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

  • Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.
  • Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.
  • Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferleri işlemlerini gerçekleştirmeyin.
  • Para ödemesi ile araç devir işlemini Noter huzurunda aynı anda yapın.