KAZI KAZAN SEVENLERE ÖZEL UW MERCEK SAYESİNDE RAKAMLARI GÖRÜN

Fotoğraflar yükleniyor

499
İlan No 5258
İlan Tarihi 25 Mart 2023
Durum Sıfır
Stok 50 ve üzeri
Kimden Sahibinden
Garanti Evet
Takas Hayır

Karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan ekleyiniz

Ultraviole Işık Lazer Lensleri bilinen silinmiş yazıların okunması temizlenen kan lekelerinin tespiti gibi teknolojilerin geliştirilmişidir. Bu Lensler sayesinde her türlü İnsan gözünün göremediği bilinmezleri görebilirsiniz Silinmiş yazıları okuyabilir Kazı kazan gibi üzeri kaplanmış karalanmış tabakaların alt zeminini görebilirsiniz Lazer Mercekler sadece CWF, A, U30, U35, TL84, TL83,UV ışıklarında çalışır GÜn ışığı normal kullandığımız ev aydınlatmalarında yani D50 D65 ışıklarında çalışmaz 10 gün içerisinde iade talebinizde ödemeniz iade edilir.

Yorumlar

Güvenlik İpuçları

  • Satıcıyla yüz yüze görüşmeden ve ürünü görmeden yapılan alışveriş işlemlerinin riskli olduğunun bilinciyle hareket ederek para göndermeyin.
  • Yine aynı şekilde ürünü görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.
  • Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferleri işlemlerini gerçekleştirmeyin.
  • Sadece Türkiye Pazarı tarafından sağlanan ürün size ulaştıktan sonra onayınızla paranızın satıcıya aktarıldığı, iptal, iade ve değişim imkanı olan Alıcıyı ve Satıcıyı koruyan PARAN GÜVENDE-GET (Güvenli Elektronik Ticaret) hizmeti ile yapılan alişveriş işlemlerinin risksiz olduğunu bilin.