Fiber Lazer Metal Kesim Makinesi - lazerkesimmakinasi.com.tr Robart Lazer

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 6755
İlan Tarihi 14 Temmuz 2023
Türü Endüstri Makineleri
Ürün Adı METAL KESİM LAZER MAKİNESİ - FİBER LAZER
Markası ROBART FİBERART
Model FLM
Durum Sıfır
Garanti Evet
Görüntülü Arama Evet
Kimden Sahibinden
Kargo Ücretsiz

Karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan ekleyiniz

METAL KESİM LAZERİ

 

Robart Fiber Lazer – Metal Kesim Sistemleri

Fiber Lazer Sistemleri; metal kesim ve işlemede, endüstriyel işleriniz için profesyonel ve ekonomik çözümler üretmek üzere tasarlanmıştır. Sektörel talebinize göre levha kesim ve boru kesim işlerinizde yüksek verimlilikte kullanabilir, uzun yıllar sorunsuzca çalışabilirsiniz.

Makinanın ana özellikleri

Mükemmel ve istikrarlı bir performansa sahip üst düzey fiber lazer üreticisi MAXPHOTONICS marka Fiber güç kaynağı ile 100.000 saatin üzerinde ömrü ile uzun yıllar çalışma imkanı sağlar. İşlenmiş çelik şase ve hassas hareket sistemleri ile istikrarlı ve hızlı kesim sağlar. Stabil, güvenilir fiberoptik ışık yolu ve kontrol sistemi. Yüksek performanslı kremayer, kızak, motor, redüktörlerden oluşan dişli sistemi.

Makina Modelleri

 • FLM Fiber Lazer Kesim Makinası Modeller
 • Opsiyonel Ölçü Seçenekleri (1500x2000mm- 1500-4000mm – 1500x6000mm – 1500x12000mm – 2000x3000mm – 2000x4000mm – 2000x6000mm – 2000x12000mm)
 • Güç Seçeneği; 1000 Watt – 20000 Watt Arası
 • Kabin Seçenekleri: Açık Ve Kapalı Kasa
 • Tek Ve Çift Tabla
 • Boru Kesim Sistemi
 • Robotik Sistemler

Kazandıran Güç

Düşük işletim maliyeti ve enerji tüketimi
Dünyaca kabul görmüş yüksek performanslı komponentler
Hassas kesimler, uzun ömürlü sistem ve yüksek karlılık

Uygulama Alanları – Çalışan Sektörler

Otomotiv, İnşaat, Reklam, Dekorasyon, Mobilya, Savunma Sanayi, Savunma Sanayi, Matbaa, Kuyumculuk, Mimari, Promosyon, Medikal, Aksesuar, Elektronik , Makina, Pano Üreticileri, Asansör Sanayi, Metal ve Çeşitli yan sanayiler.


 

LAzer Kesim

 

AÇIK TEK TABLA LAZER KESİM MAKİNASI

Robart – FiberArt Serisi tek tablalı fiber lazer kesim makinesi, düşük satın alma maliyeti ve kolay eğitimi sayesinde ideal bir giriş seviyesi lazer kesim makinesidir. Her türlü metal levha için özel olarak tasarlanmış, kaynaklı gövde özel olarak işlemeden geçer. Kremayer ve pinyon tahrik sistemi kullanır. Kullanıcılar için çalıştırması ve bakımı kolaydır. Aynı zamanda, sıkı montaj süreci, makinenin yüksek kesme hassasiyeti ile stabil çalışmasını sağlar. Kullanıcılar için iyi bir seçim olan modelde birinci sınıf komponentler ile güçlü kesme yeteneği ve verimliliği sağlayan optik fiber lazer sistemleri kullanılmaktadır

 

  

FLM - ATT ROBART LAZER METAL KESİM

 

AÇIK ÇİFT TABLA LAZER KESİM MAKİNASI

FiberArt Otomatik Çift Tabla metal kesim makinesi değişebilen kesim platformu sayesinde, kesim öncesi ön hazırlık yapılmasına imkan sağlar. Bu sayede performansıyla zaman ve maliyet tasarrufu karlılığını arttırır. Kullanıcılar için çalıştırması ve bakımı kolaydır. Bu model seri işlerde kullanıcılar için iyi bir seçimdir. Sistemde, güçlü kesme yeteneğini ve verimliliği arttıran birinci sınıf optik fiber lazer komponentleri kullanılmaktadır.

 

  

METAL KESİM LAZERİ

 

KAPALI KASA TEK TALA LAZER KESİM MAKİNASI

FiberArt Kapalı Kabin Tek Tabla metal kesim makinesi kızaklı kesim platformu sayesinde, kesim öncesi ön hazırlık yapılmasına imkan sağlar. Tamamen kapalı bir kabin içinde güçlü toz emme sistemiyle çevreyi kirletmez ve güvenli bir çalışma ortamı sağlar. Kullanıcılar için çalıştırması ve bakımı kolaydır. Bu model küçük parçaların özel kesiminde kullanıcılar için iyi bir seçimdir. Sistemde, güçlü kesme yeteneğini ve verimliliği arttıran birinci sınıf optik fiber lazer komponentleri kullanılmaktadır.

 

 
 

kapalı kasa fiber metal kesim lazeri

 

KAPALI KASA ÇİFT TABLA LAZER KESİM MAKİNASI

FiberArt FLM-KCT Serisi Fiber Lazer sistemleri; özel işlenmiş çelik gövde ve koruyucu kapalı kabin sistemiyle daha güvenilir bir yapıya sahiptir. Uzun yıllar hassasiyetini koruyan ve süreklilik sağlayan fiber teknolojisiyle yüksek verimlilik esaslarında istikrarlı bir çalışma sağlar. Değişebilen kesim tablası platformu ve profosyonel cnc kesme sistemiyle çok daha ergonomik bir yapıya sahiptir. Kabin içi kamera sistemi yapılan işleri izlemenize olanak sağlayarak güvenli bir ortam oluşturur. Güçlü fiber lazer teknolojisi ve birinci sınıf komponantlerin montajıyla profosyonel sonuçlar elde edilir.

 

 

  

Boru kesim lazeri

 

BORU VE PROFİL LAZER KESİM MAKİNASI

FiberArt FLM-PB Serisi Yarı Otomatik lazer boru – profil kesim makinesi, ilk kez boru profil kesim lazeri yatırımı yapacak müşteriler için ideal bir seçimdir. Ergonomik tasarımı sayesinde hızlı devreye alınma imkanı ile işletmelerde etkin bir verimlilik sağlar. Pnömatik ön ve arka aynalar sayesinde manuel ayar gerektirmeden otomatik merkezleme yapılır. 6000 mm boyuna kadar her ölçüde çalışılabilir. Profil destek kolonları sayesinde stabil bir işleme imkanı sağlanır ve istenildiği durumlarda otomatik besleme ünitesi sisteme entegre edilebilir.


 

 


Otomotiv, İnşaat, Reklam, Dekorasyon, Mobilya, Savunma Sanayi, Savunma Sanayi, Matbaa, Kuyumculuk, Mimari, Promosyon, Medikal, Aksesuar, Elektronik , Makina, Pano Üreticileri, Asansör Sanayi, Metal ve Çeşitli yan sanayiler.

 

robart lazer kesim

 


 

Lazer Kesim makinasi özellikler
Lazer kesim makinasi özellikler
lazer kesim makinasi
lazer kesim makinasi
lazer kesim makinasi

lazer kesim makinasi
lazer kesim makinasi
lazer kesim makinasi
metal lazer kesim örnekleri

  

 

FİBER METAL KESİM

ROBART MAKİNA LAZER KESİM MAKİNASI TÜRKİYE’DE ÜRETİYOR MİLLİ SERMAYE YERLİ GURUR


 • Robart Lazer Sistemleri
 • Robart Metal Kesim Lazeri
 • Robart Fiber Lazer Kesim

 

YERLİ ÜRETİM

 

 

BOL YEDEK PARÇA

Satış Sonrası Destek Depolarımızda bol yedek parça her an vardır.


 • Üritilen bütün makinaların yedek parçaları
 • Anın da değişim
 • Anın da çözüm odaklı

 

SEKTÖRDE 21.YIL

 

 

UZMAN SERVİS

Konusunda donanımlı teknik servis ekibi.


 • 7/24 Servis Ağı
 • Online uzaktan yardı.
 • Satış sonrası %100 destek

   

 

ÇÖZÜM ODAKLI

 

 

 

  

 


 

 

 

 
Yorumlar

Güvenlik İpuçları

 • Satıcıyla yüz yüze görüşmeden ve ürünü görmeden yapılan alışveriş işlemlerinin riskli olduğunun bilinciyle hareket ederek para göndermeyin.

 • Yine aynı şekilde ürünü görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

 • Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferleri işlemlerini gerçekleştirmeyin.

 • Sadece Türkiye Pazarı tarafından sağlanan ürün size ulaştıktan sonra onayınızla paranızın satıcıya aktarıldığı, iptal, iade ve değişim imkanı olan Alıcıyı ve Satıcıyı koruyan PARAN GÜVENDE-GET (Güvenli Elektronik Ticaret) hizmeti ile yapılan alişveriş işlemlerinin risksiz olduğunu bilin.