Gongzheng SGS2 Eko Solvent ink Boya Mürekkep

Fotoğraflar yükleniyor

100 3.106
İlan No 5450
İlan Tarihi 5 Nisan 2023
Türü Ofis & Kırtasiye
Ürün Adı Solvent ink Boya Mürekkep
Markası Gongzheng
Model SGS2 Eko Solvent ink
Durum İkinci El
Garanti Evet
Görüntülü Arama Evet
Kimden Sahibinden
Kargo Ücretsiz

Karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan ekleyiniz

GONGZHENG Orjinal SGS2 Solvent ve Eko Solvent İnk Boya Mürekkep Mükemmel Yoğunluğu ve Kalitesi ile Dünyada Kendini Kanıtlamış ve JAPON StarFire Kafa Sisteminde Başarılı Çizgisi İle Kaliteli, Canlı, Renklere Ulaşılıyor.

KALİTE :

3.250.000 Milion Renk Yelpazesi , Performanslı Kalıcılık , Yüksek Çözünürlü Yoğunluk , Süper Akışkanlık StarFire Kafa Kullanan Makinelerin Boya Aksamlarina Zarar Vermeyen, Olağanüstü Tutuculuga Sahip İnk Boya Mürekkep Tüketiminde Diğer Solvent Boyalara Göre %50 Tasarruf Sağlar

GONGZHENG Orjinal SGS2 Solvent ve Eko Solvent İnk Boya Mürekkep'le  Baskılarınızdaki Canlı, Kalıcı, Gerçekçi, Estetik ve Profesyonelce Kaliteyi Farkedeceğiniz Tek Marka Olacak

FARKLILIK :

GONGZHENG Orjinal SGS2 Solvent ve Eko Solvent İnk Boya Mürekkep Farklı Kimyevi Karışımlardan Oluşmaktadır. Avrupa Standtartlarında Kaliteli  Ham Madde Kullanmayan Uzak Doğulu ve Yerli Firmalar Maalesef  Baskı Kafalarına ve Baskı Cihazlarına Kısa Sürede Zarar Verebilirler. Kafalarda Tikanmalara, Boya Kesmelerine, Püskürtmelere, Canlı Renkler Alınmaması, Kısa Sürede Solmalar Gibi Sorunlar Yaratabilir.

GARANTİ :

GONGZHENG Orjinal SGS2 Solvent ve Eko Solvent İnk Boya Mürekkep Garanti Kapsaminda Olan, Kalitesiyle Lider AMERİKA ve AVRUPA En Çok Tercih Edilen Markadır. 3.250.000 Milion Renk Yelpazesi Sayesinde Makinelerinizinde Güvenle Kullanabileceğiniz Olağanüstü Performanslı Tek Boya Markası.

FİYAT ve KARGO :

Fiyat İncelemesinde Bulunduğunuz Ürün Orjinal Hologramlı Acılımı ( Lazer Işın Dalgalarının Pozitif Karışımı İle Oluşan 3 Boyutlu Kayıttır )

 

AVRUPA Normlarna Uygun Fiyat Kalitesi ve Garantisi , Uzun Süre Stoklama Garantisi , Günes Isığına ve Yağmura Karşı Güçlü Dayanıklılık Orjinal 5.lt lik Bidonlarla Kullanımınıza Yönelik Tercih Hakkı Kolay Kuruma Özelliği İle Sorunsuz Baskılar.

  

HANGİ MAKİNELER :

 

GONGZHENG Orjinal SGS2 Solvent ve Eko Solvent İnk Boya Mürekkep GONGZHENG Baskı Cihazları ve Printerlerinde, ve Tüm Çin Baskı Cihazları ve Printerlerinde Kullanılmaktadır.

Yorumlar

Güvenlik İpuçları

  • Satıcıyla yüz yüze görüşmeden ve ürünü görmeden yapılan alışveriş işlemlerinin riskli olduğunun bilinciyle hareket ederek para göndermeyin.
  • Yine aynı şekilde ürünü görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.
  • Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferleri işlemlerini gerçekleştirmeyin.
  • Sadece Türkiye Pazarı tarafından sağlanan ürün size ulaştıktan sonra onayınızla paranızın satıcıya aktarıldığı, iptal, iade ve değişim imkanı olan Alıcıyı ve Satıcıyı koruyan PARAN GÜVENDE-GET (Güvenli Elektronik Ticaret) hizmeti ile yapılan alişveriş işlemlerinin risksiz olduğunu bilin.