KIZIM ŞANS İÇİN YENİ YUVA

İlan No 7147
İlan Tarihi 17 Ağustos 2023
Yaşı 1
Cinsiyeti Dişi
Kısırlaştırma Yapılmadı
Çip ve Aşı Durumu Çip Yok-Aşısı Yapılı
Kimden Sahibinden
Takas Değerlendirilir
Görüntülü Aranabilir Evet
Teslim Şekli Elden Teslim

Karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan ekleyiniz

Fotoğraflar yükleniyor

Kızımızın ismi şans kendisini bulduğumda kötü bir bakım görmüştü bu yüzden kendisinin sahibinin gerçekten sevgi dolu olduğunu gördüğünde direk bağlanıyor . Çocuklarla çok iyi anlaşır ısırma havlama huyu yoktur apartman içinde bile havlama durumu yok sadece kapı çaldığında yapar. Kedilerle çok güzel anlaşıyor hatta kendisini bulduğumda bit yavru kediyle yaşıyordu bu yüzden kediniz varsa ve o da seviyorsa harika arkadaş olurlar. Tuvalet eğitimi vardır . Ev yemeği vermedim mama kullanıyorum o konuda da eğitimli . Eşya ısırma zarar verme huyu yok evde yanlız kalabiliyor. Çok akıllı hareketli ve sizin de verdiğiniz kuralları algılaması çok güçlü aşılarını yaptım .
Yorumlar

Güvenlik İpuçları

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden ve ürünü görmeden yapılan alışveriş işlemlerinin riskli olduğunun bilinciyle hareket ederek para göndermeyin.

Yine aynı şekilde ürünü görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası, cep telefonu ve kart numaraları kullanılarak yapılabilen para transferleri işlemlerini gerçekleştirmeyin.

Sadece TürkiyePazarı.com tarafından sağlanan, ürün size ulaştıktan sonra onayınızla paranızın satıcıya aktarıldığı iptal, iade ve değişim imkanı olan, Alıcıyı ve Satıcıyı koruyan PARAN GÜVENDE-GET (Güvenli Elektronik Ticaret) hizmeti ile yapılan alişveriş işlemlerinin risksiz olduğunu bilin.

Araç ve Gayrimenkul satışı için para ödemesini Noter huzurunda veya Yetkili Kurumlar nezdinde aynı anda yapın.