Sıfır ayarında Demirdöküm York 19000 BTU KLİMA

Fotoğraflar yükleniyor

5.200
İlan No 5120
İlan Tarihi 19 Mart 2023
Seri Klima
Durum İkinci El
Türü Elektrikli Ev Aletleri
Ürün Adı Split Klima
Markası Demirdöküm
Model York 19000 BTU
Renk Beyaz
Garanti Hayır
Görüntülü Arama Hayır
Kimden Sahibinden
Stok 1
Kargo KarşıÖdemeli

Karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan ekleyiniz

Sadece bir defa kullanılmış, yeni ayarında Demirdöküm York 19.000 BTU klima. Duvardan klimacıya yeni söktürülmüş olup dış ünitesi, uzaktan kumandası, klima ve dış ünite duvar askıları ve kablolarıyla birlikte giriş katında nakliyeye hazır durumda durmaktadır. Spotçulardan veya ikinci el klima satan klimacılardan alacağınız bir kaç kere tamir görmüş ve muhtemelen ömrünü doldurduğu için verim vermeyip tekrar servis/tamir gerektirecek klimalara benzemez. Gönül rahatlığıyla yeni alınmış klima gibi kullanabilirsiniz.  Muadil klima fiyatı 15.000 TL üzerindedir. Daha etiketleri üzerinde olup çok iyi durumdadır.

Yorumlar

Güvenlik İpuçları

  • Satıcıyla yüz yüze görüşmeden ve ürünü görmeden yapılan alışveriş işlemlerinin riskli olduğunun bilinciyle hareket ederek para göndermeyin.
  • Yine aynı şekilde ürünü görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.
  • Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferleri işlemlerini gerçekleştirmeyin.
  • Sadece Türkiye Pazarı tarafından sağlanan ürün size ulaştıktan sonra onayınızla paranızın satıcıya aktarıldığı, iptal, iade ve değişim imkanı olan Alıcıyı ve Satıcıyı koruyan PARAN GÜVENDE-GET (Güvenli Elektronik Ticaret) hizmeti ile yapılan alişveriş işlemlerinin risksiz olduğunu bilin.