Yuki YK-19 Midilli Cargo Elektrikli Bisiklet

Fotoğraflar yükleniyor

22.500
İlan No 5303
İlan Tarihi 27 Mart 2023
Marka Elektrikli Motosiklet-Bisiklet
Seri Yuki
Model YK-19 Midilli Cargo
Durum İkinci El
Yıl 2021
Akü Sayısı ve W 3
Sürüş Mesafesi (Km) 35
Görüntülü Arama Evet
Takas Hayır
Kimden Sahibinden

Karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan ekleyiniz

İlk Sahibinden, SIFIR ayarında. Aküleri yeni ayarında 35km ve üzeri net gider. Aküleri ölçülüp verilecektir. İKİ KİŞİLİK ve BÜYÜK, ORJİNAL KASALI. Uydurma DEĞİLDİR. Dijital 3 VİTESLİ.  Güçlü ve Hızlı. Geri VİTESLİ. FATURALI, Ehlyet ve Plaka istemez. İster ELDEN, isterseniz AYAKTAN DİSK FRENLİ. El FRENİ mevcut

Ticari amaçlı kullanıma UYGUNDUR. Lambalar, sinyaller, Korna, Hız ve şarj göstergesi çalışır vaziyette. Diğer ilanlarıma bakınız. Nakliyede yardımcı olurum. Türkiye geneli, gönderme yaparım. TAKAS yok. 

ÖZELLİKLER
Güvenlik
Dış Donanım
Yorumlar

Mustafa Narin

İlan sahibi: Mustafa Narin
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

  • Satıcıyla yüz yüze görüşmeden ve ürünü görmeden yapılan alışveriş işlemlerinin riskli olduğunun bilinciyle hareket ederek para göndermeyin.

  • Yine aynı şekilde ürünü görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

  • Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferleri işlemlerini gerçekleştirmeyin.

  • Sadece Türkiye Pazarı tarafından sağlanan ürün size ulaştıktan sonra onayınızla paranızın satıcıya aktarıldığı, iptal, iade ve değişim imkanı olan Alıcıyı ve Satıcıyı koruyan PARAN GÜVENDE-GET (Güvenli Elektronik Ticaret) hizmeti ile yapılan alişveriş işlemlerinin risksiz olduğunu bilin.

Turkiye'nin Pazarı