Anasayfaya git
Yeni Hesaplama

Halk Bankası Konut-Ev Kredisi, Faiz Oranları ve Karşılaştırması

 

Halk Bankası konut-ev kredisi, faiz oranları ve Halk Bankası konut kredisi hesaplama aracı TürkiyePazarı.com'da. Hemen İhtiyaçlarınıza özel bütün bankaların konut kredisi faiz oranlarına ve banka karşılaştırmasına göz atın, aylık ve yıllık kredi geri ödeme planlarını inceleyin. 

Konut Kredisi Hesaplama Aracı ile, almak istediğiniz kredi türünü seçerek, kredi tutarı, ödeme sıklığı, ve vade seçimini yaparak en uygun faiz oranlarıyla kredi veren banka kredisine ulaşabilirsiniz.

Vade ve Tutar Giriniz

Ek Maliyetler

Yıllık maliyet oranı; faiz, tahsis ücreti, ipotek tesis ücreti, ekspertiz ücreti ve vergileri kapsamaktadır.
Toplam maliyet oranları örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır.
(*)Diğer Masraflar; Ekspertiz ücreti 3.500 TL ve ipotek tesis ücreti 700 TL'dir. Ekspertiz ücreti avans olarak tahsil edilir.                                                        
Konutun lokasyonu ve metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. Ekspertiz hizmeti veren kuruluşa ödenen fatura tutarı tahsil edilir.
Tahsis ücreti, Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV)’nden muaftır.                                                                                                                                                                        
Kredi faiz oranları; Bankamızdan en az taksit tutarı kadar Açık Hesap açtıran, en az üç adet otomatik ödeme talimatı veren, Bankamız kredi kartına sahip olan ya da onaylanmış kredi kartı bulunan, İnternet/Mobil/Dialog şube üyeliklerini yaptıran, Bankamızdan Hayat Sigortası, DASK, Konut Sigortası yaptıran, ilave olarak; BES, Her Şeye Hazırım Ferdi Kaza Sigortası, Cankurtaran Sağlık Sigortası, Riskli Hastalıklar Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Kredi İşsizlik Sigortası ürünlerinden en az üç tanesi tanımlanan ve Hesaplı Bankacılık Masraf Paketine sahip olan müşterilerimiz için geçerlidir.
Hayat sigortası primi, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekte olup, 100.000 TL 120 ay vadeli kredi kullanan 35 yaşında erkek müşteri için bir yıllık sigorta primi 232,16 TL’ dir.
Halkbank, gerektiğinde kredi şartlarında değişiklik yapma ve kredi kullandırımını durdurma hakkını saklı tutar.

Not:Halkbank, gerektiğinde kredi şartlarında değişiklik yapma ve kredi kullandırımını durdurma hakkını saklı tutar.

TürkiyePazarı.com sadece banka kredi faiz oranlarının gösterilerek hesaplanması ve bankaların vade, faiz oranları ve ödeme tablolarının karşılaştırılması konusunda destek olur. Gösterilen faiz oranı banka tarafından yayınlanan bilgiler olup, kredi notunuza ve sigorta kullanım durumunuza göre değişkenlik gösterebilmektedir. TürkiyePazarı.com’un bu kapsamda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

İstediğin Banka Kredisi Hesaplaması TürkiyePazarı.com'da

 • Ziraat Bankası
 • Türk Ekonomi Bankası
 • QNB Finansbank
 • Vakıfbank
 • Halk Bankası
 • Garanti BBVA
 • İş Bankası
 • Akbank
 • YapıKredi Bankası
 • Denizbank
 • İNG Bank