Sıfırdan farksız firsatt

Fotoğraflar yükleniyor

27.500
İlan No 5376
İlan Tarihi 1 Nisan 2023
Marka Tek Kişilik Taşıyıcılar
Seri Diğer Markalar
Durum İkinci El
Yıl 2023
Kilometre 70
Akü Sayısı ve W 5
Şarj Voltajı 2500
Sürüş Mesafesi (Km) 35
Görüntülü Arama Hayır
Takas Evet
Kimden Sahibinden

Karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan ekleyiniz

Model : 2023

Km.     :70

Volt.    :2500

Akü.    :5 

Takas.:Olabilir üzerine verip alıcam.

Önemli bir bilgi :saçma sapan fiyat teklif yapmayın kalp kırmayalım ..bin teleye olurmu die rahatsız edici konuşanlar var..

2 kişilik çok kullanışlı istenildiği takdirde tek kişilik kullanılan katlanır koltuğa sahip .azami hızı 35 km yi bulmaktadır. ve hız devir ayar kolu ile hiçbir rampada sizi üzmez sınıfında 1.kalite sayılabilicek ehliyet kesinlikle istememekte aynı zamanda ayak freni ve birçok saklama alanı ile birçok eşyanızı bagajınıza koyabilirsiniz saymakla bitmeyen birçok güzel özellikleri vardır ön far aydınlatması let ve gece görüş açınızı arttırmaktadır.istenildiği taktirde üzeri kapatılarak da kullanılabilecek kullanışlı bir motor cüzi miktarda pazarlık payı araç başında yapılır..

ÖZELLİKLER
Güvenlik
Dış Donanım
Yorumlar

Halil İbrahim Ömür

İlan sahibi: Halil İbrahim Ömür
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

  • Satıcıyla yüz yüze görüşmeden ve ürünü görmeden yapılan alışveriş işlemlerinin riskli olduğunun bilinciyle hareket ederek para göndermeyin.

  • Yine aynı şekilde ürünü görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

  • Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferleri işlemlerini gerçekleştirmeyin.

  • Sadece Türkiye Pazarı tarafından sağlanan ürün size ulaştıktan sonra onayınızla paranızın satıcıya aktarıldığı, iptal, iade ve değişim imkanı olan Alıcıyı ve Satıcıyı koruyan PARAN GÜVENDE-GET (Güvenli Elektronik Ticaret) hizmeti ile yapılan alişveriş işlemlerinin risksiz olduğunu bilin.

Turkiye'nin Pazarı