Sıfır Asus ROG Strix Scar17 i9 12900H Rtx3080/8GB 360HZ 32GB 1TB

Fotoğraflar yükleniyor

59.000
İlan No 5574
İlan Tarihi 12 Nisan 2023
Seri Laptop
Model Asus
Durum Sıfır
Kimden Sahibinden
Marka Asus
İşlemci Intel Core i9 (12. Nesil)
RAM 32 GB
Sabit Disk 1 TB
Ekran Kartı 8 GB
Ekran Boyutu 17.3"
Çözünürlük 1920 x 1080
Garanti Var
Takas Hayır
Kargo Elden Teslim

Karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan ekleyiniz

Arkadaşlar ürün sıfırdır, sadece işletim sistemi kurdum ve hiç kullanmadım, Asus'un gamers modellerindendir. Her türlü oyunu oynayabilirsiniz. 27 şubatta satın aldım ve ihtiyaçtan satıyorum. Piyasada fiyatlarını araştırabilirsiniz. En ucuzu 72bin civarı.. Orijinal kutusu ve tüm aksesuarları verilecektir. 2 yıl resmi garantisi vardır.. Sadece elden teslim edebilirim; İstanbulda yada Sakarya da teslimat olabilir. Ödeme teslimat anında eft ile yapılabilir.

Yorumlar

Güvenlik İpuçları

  • Satıcıyla yüz yüze görüşmeden ve ürünü görmeden yapılan alışveriş işlemlerinin riskli olduğunun bilinciyle hareket ederek para göndermeyin.
  • Yine aynı şekilde ürünü görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.
  • Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferleri işlemlerini gerçekleştirmeyin.
  • Sadece Türkiye Pazarı tarafından sağlanan ürün size ulaştıktan sonra onayınızla paranızın satıcıya aktarıldığı, iptal, iade ve değişim imkanı olan Alıcıyı ve Satıcıyı koruyan PARAN GÜVENDE-GET (Güvenli Elektronik Ticaret) hizmeti ile yapılan alişveriş işlemlerinin risksiz olduğunu bilin.