Samsung Galaxy Watch 3 Akıllı Saat

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 3255
İlan Tarihi 25 Eylül 2022
Sınıf Kol Saati
Seri Samsung
Tipi Üniseks
Kasa Alüminyum
Kordon Deri
Makine Analog/Dijital
Durum İkinci El

Karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan ekleyiniz

Samsung Galaxy Watch 3 41mm, 1.2 inç ekranı ile akıllı saat kullanıcılarına sunulmaktadır. 360x360 piksel ekran çözünürlüğünün yanı sıra 247 mAh bataryaya sahiptir. Mikrofon ve hoparlörü bulunan Samsung Galaxy Watch 3 41mm, su geçirmez özelliğe sahiptir. Gelen aramaları yönetme, müzik kontrolü, SMS görüntüleme ve alarm özellikleri sayesinde oldukça kullanışlıdır. Gelişmiş uyku monitörü ve kalori takibi ile sağlık bilgilerinizi kontrol altına alabileceğiniz bu akıllı saat ile aynı zamanda spor aktivitelerinizin de takibini yapabilirsiniz.

Yorumlar

Güvenlik İpuçları

  • Satıcıyla yüz yüze görüşmeden ve ürünü görmeden yapılan alışveriş işlemlerinin riskli olduğunun bilinciyle hareket ederek para göndermeyin.
  • Yine aynı şekilde ürünü görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.
  • Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferleri işlemlerini gerçekleştirmeyin.
  • Sadece Türkiye Pazarı tarafından sağlanan ürün size ulaştıktan sonra onayınızla paranızın satıcıya aktarıldığı, iptal, iade ve değişim imkanı olan Alıcıyı ve Satıcıyı koruyan PARAN GÜVENDE-GET (Güvenli Elektronik Ticaret) hizmeti ile yapılan alişveriş işlemlerinin risksiz olduğunu bilin.