Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 6320
İlan Tarihi 11 Haziran 2023
Sınıf Domain,Hosting-Yazılım
Seri Hosting
Türü Bilgisayar

Karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan ekleyiniz

Selamlar arkadaşlar,

Web site işine yeni başlayanlara özel 2 ay süreli ücretsiz hosting sağlıyorum. Belirli süre ve kısıtlı sayıdadır acele edin. Aşağıdaki linkten talebinizi yapabilir siniz. 

--Ayrıca web sitesi yapımı ile ilgili sorularınız olduğunda bana rahatça soru sorabilir ve destek alabilirsiniz. Vakit müsade ettiği kadar :)

https://form.jotform.com/231613583371959

*************************

Greetings friends,

I provide free hosting for 2 months for those who are new to the website business. Hurry up, limited time and limited time. You can make your request from the link below.

--Also, when you have questions about website construction, you can easily ask me questions and get support. As time permits :)

https://form.jotform.com/231613583371959

*************************

 

Yorumlar

Güvenlik İpuçları

  • Satıcıyla yüz yüze görüşmeden ve ürünü görmeden yapılan alışveriş işlemlerinin riskli olduğunun bilinciyle hareket ederek para göndermeyin.
  • Yine aynı şekilde ürünü görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.
  • Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferleri işlemlerini gerçekleştirmeyin.
  • Sadece Türkiye Pazarı tarafından sağlanan ürün size ulaştıktan sonra onayınızla paranızın satıcıya aktarıldığı, iptal, iade ve değişim imkanı olan Alıcıyı ve Satıcıyı koruyan PARAN GÜVENDE-GET (Güvenli Elektronik Ticaret) hizmeti ile yapılan alişveriş işlemlerinin risksiz olduğunu bilin.