| İlan Başlığı | Ruhsat Kaydı | Yıl | Km | Fiyat | İlan Tarihi | Adres | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
2011 1.6 OTOMATİK VİTES CADDY
525.000
Afyonkarahisar
Volkswagen Caddy 1.6 TDI Trendline Takibe al |
Kamyonet | 2011 | 385000 | 525.000 | 20 Mayıs 2026 |
Afyonkarahisar
|
![]() |
2006 Caddy DEGİSENSİZ SOKTAKSIZ SADECE 228 bnde
520.000
Konya
Volkswagen Caddy 1.9 TDI Kombi Takibe al |
Kamyonet | 2006 | 228000 | 520.000 | 15 Mayıs 2026 |
Konya
|
![]() |
Hemen Ücretsiz Satılık Araç İlanı Ver
2 el veya 0 km sahibinden veya galeriden satılık yada kiralık araçlarınız için ücretsiz araç ilan sitesi Türkiye Pazarında ilan ver |
||||||
![]() |
BOYASIZ 228 BİN KM DE CADDY 1.9 TDİ CAM SERİSİ 2005 MODEL
525.000
Konya
Meram
|
Kamyonet | 2005 | 228000 | 525.000 | 30 Mart 2026 |
Konya
Meram
|
![]() |
On numara
975.000
Gaziantep
Şahinbey
Volkswagen Caddy 2.0 TDI Comfortline Takibe al |
Kamyonet | 2016 | 273000 | 975.000 | 25 Şubat 2026 |
Gaziantep
Şahinbey
|
![]() |
İlk sahibinden
350.000
Sakarya
Hendek
|
Kamyonet | 2005 | 320000 | 350.000 | 10 Aralık 2025 |
Sakarya
Hendek
|
![]() |
2018 MODEL COMFORTLİNE PAKET OTOMATİK
990.000
Mardin
Kızıltepe
Volkswagen Caddy 2.0 TDI Comfortline Takibe al |
Kamyonet | 2018 | 200000 | 990.000 | 16 Ekim 2025 |
Mardin
Kızıltepe
|
![]() |
***FULL AKSESUARLI 2012 VOLKSVAGEN CADDY 1.6 TDİ COMFORLİNE ***
659.750
Denizli
Volkswagen Caddy 1.6 TDI Comfortline Takibe al |
Kamyonet | 2012 | 250000 | 659.750 | 11 Ekim 2025 |
Denizli
|
![]() |
2013 MODEL 1.6 TDI 6 İLERİ VİTES TRENDLAYN CADDY
650.000
İstanbul
Büyükçekmece
Volkswagen Caddy 1.6 TDI Trendline Takibe al |
Kamyonet | 2013 | 250000 | 650.000 | 20 Temmuz 2025 |
İstanbul
Büyükçekmece
|
![]() |
ÇOK TEMİZ CADDY COMFORTLİNE 2012 MODEL 1.6 TDİ DİZEL DSG OTOMATİK
469.750
Antalya
Muratpaşa
Volkswagen Caddy 1.6 TDI Comfortline Takibe al |
Kamyonet | 2012 | 312000 | 469.750 | 7 Haziran 2025 |
Antalya
Muratpaşa
|
![]() |
ÇOK TEMİZ CADDY 2005 MODEL 1.9 TDİ MANUEL
345.750
Antalya
Muratpaşa
|
Kamyonet | 2005 | 291000 | 345.750 | 25 Aralık 2024 |
Antalya
Muratpaşa
|
![]() |
takas olur 2.0 dizel dusuk km dolu paket
650.000
Sivas
Merkez
Volkswagen Caddy 2.0 TDI Sportline Takibe al |
Kamyonet | 2013 | 180000 | 650.000 | 24 Kasım 2024 |
Sivas
Merkez
|
![]() |
Caddy 1.6 TDI Trendline
675.000
Ordu
Fatsa
Volkswagen Caddy 1.6 TDI Trendline Takibe al |
Kamyonet | 2013 | 104000 | 675.000 | 29 Şubat 2024 |
Ordu
Fatsa
|
![]() |
Çift Sürgü Tek Kapak Ceddy 12 taksit imkanı
340.000
Antalya
Muratpaşa
Volkswagen Caddy 1.6 TDI Comfortline Takibe al |
Kamyonet | 2006 | 333000 | 340.000 | 25 Şubat 2024 |
Antalya
Muratpaşa
|
![]() |
Caddy 1.6 TDI Comfortline
660.000
Şırnak
Cizre
Volkswagen Caddy 1.6 TDI Comfortline Takibe al |
Kamyonet | 2016 | 258000 | 660.000 | 19 Temmuz 2023 |
Şırnak
Cizre
|
2011 1.6 OTOMATİK VİTES CADDY525.000 AfyonkarahisarMinivan-Panelvan Volkswagen Caddy 1.6 TDI Trendline
2006 Caddy DEGİSENSİZ SOKTAKSIZ SADECE 228 bnde520.000 KonyaMinivan-Panelvan Volkswagen Caddy 1.9 TDI Kombi
BOYASIZ 228 BİN KM DE CADDY 1.9 TDİ CAM SERİSİ 2005 MODEL525.000 Konya / MeramMinivan-Panelvan Volkswagen Caddy 1.9 TDI
2018 MODEL COMFORTLİNE PAKET OTOMATİK990.000 Mardin / KızıltepeMinivan-Panelvan Volkswagen Caddy 2.0 TDI Comfortline
***FULL AKSESUARLI 2012 VOLKSVAGEN CADDY 1.6 TDİ COMFORLİNE ***659.750 DenizliMinivan-Panelvan Volkswagen Caddy 1.6 TDI Comfortline
2013 MODEL 1.6 TDI 6 İLERİ VİTES TRENDLAYN CADDY650.000 İstanbul / BüyükçekmeceMinivan-Panelvan Volkswagen Caddy 1.6 TDI Trendline
ÇOK TEMİZ CADDY COMFORTLİNE 2012 MODEL 1.6 TDİ DİZEL DSG OTOMATİK469.750 Antalya / MuratpaşaMinivan-Panelvan Volkswagen Caddy 1.6 TDI Comfortline
ÇOK TEMİZ CADDY 2005 MODEL 1.9 TDİ MANUEL345.750 Antalya / MuratpaşaMinivan-Panelvan Volkswagen Caddy 1.9 TDI
takas olur 2.0 dizel dusuk km dolu paket650.000 Sivas / MerkezMinivan-Panelvan Volkswagen Caddy 2.0 TDI Sportline