Balgat klozet sifon tamiri klozet servisi 0312 374 30 10

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 5884
İlan Tarihi 15 Mayıs 2023
Firma Adı Ankara tesisatçı
Hizmet Sektörü su tesisatı
Cep Telefonu 05444799020
İş Telefonu 03123743010
Web www.ankaratesisatservisi.com.tr

Karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan ekleyiniz

Balgat Rezervuar Tamir Servisi 0312 374 30 10

Balgat Klozet Rezervuar Tamircisi

BALGAT KLOZET REZERVUAR SİFON TAMİR ONARIM SERVİSİ

 

BALGAT REZERVUAR TAMİRİ - BALGAT İÇ TAKIM DEĞİŞİMİ - BALGAT KLOZET MONTAJI - BALGAT GÖMME REZERVUAR PARÇA TEMİNİ - ŞAMANDIRA DEĞİŞİMİ - BALGAT SİFON MONTAJI - BALGAT KLOZET İÇ TAKIM CONTA DEĞİŞİMİ - BALGAT  KLOZET MUSLUĞU DEĞŞİŞİMİ - BALGAT FLEX HORTUM DEĞİŞİMİ - BALGAT KLOZET SU KAÇAKLARI TAMİR SERVİSİ 

 

BALGAT KLOZET REZERVUAR TAMİRCİSİ

Balgat merkez bölgesi tüm semtlerde klozet, sifon tamiri, rezervuar iç takım değişimi, rezervuar iç takım tamiri, gömme rezervuar iç takım değişimi ve klozet musluk tamir onarım ve bakımlarını uygun fiyatlarla yapıyoruz. Her marka klozet orjinal parçaları temini ve uygun fiyat garantisi ile Balgat su tamircisi olarak adresinize 30 -60 Dakikada geliyor ve su tesisatı arızalarınızı uzman ekibimiz ile onarıyoruz. Antakya Klozet Tesisatçısı..

 

> KLOZET MOTAJI

> KLOZET ŞAMANDIRA TAMİRİ

> KLOZET TAMİR TAKIMI DEĞİŞİMİ

> KLOZET MUSLUK TAMİRİ

> ANKASTRE MUSLUK DEĞİŞİMİ

> REZERVUAR İÇ TAKIM DEĞİŞİMİ

> GÖMME REZERVUAR TAMİRİ

 

Klozet Tamircisi  olarak 7/24 bize +90 0312 374 30 10 nolu tefondan ulaşabilrsiniz.  Firmamız klozet tamiri tesisat ve su tesisatı işlerinizi Balgat merkez bölgesinde 30 - 60 dakika arasında gelip klozet arıza işlerinizi garantili olarak onarıyor. İşleriniz için 7/24 Vitra Rezervuar, Kale Rezervuar, Creavit Rezervuar, Grohe Rezervuar, Siamp Rezervuar, Geberit Rezervuar, Serel Rezervuar, Japar Rezervuar, Wilco Rezervuar, Schwab Rezervuar, Bocchi Rezervuar, Visam Rezervuar, Ege seramik Rezervuar, ECA Rezervuar, Valsir Rezervuar.Kiwa Rezervuar, Sanica Rezervuar, Kariba Rezervuar, NKP Rezervuar, Oba Rezervuar, Norm Rezervuar, Roca Rezervuar, Sanit Rezervuar, Selena Rezervuar, Tece Rezervuar, Viega Rezervuar, Villeroyboch Rezervuar, Penta Rezervuar tamir, bakım, onarım hizmetleri veriyoruz..


KLOZET ARIZASI NASIL TAMİR EDİLİR ?

Klozet su kaçağı nedenini öğrenmek için ilk önce su akıntısı olabilecek yerler kontrol edilir. Sürekli su akıntısı rezervuardan veya taharet musluğundan gelebilir. rezervuardan olan su kaçakları klozet içinde en yukarıda bulunan boşaltma deliklerinden akar. Böyle bir sorunun en büyük iki nedeni vardır. Birincisi klozet içindeki şamandıra diğer adıyla flatör den ikincisi ise boşaltma grubunu zamanla kireçlenip lastik contaların kireç kaplamasından meydana gelir. Bu durumda parçaların arızalı kısımları değiştirilmelidir. Şebeke suları aşırı kireçten ve suyun aynı yere sürekli aktığından dolayı suyun bulunduğu bölgede kireçlenmeler meydana gelir.

 

TAHARET MUSLUĞUNDAN AKAN SU NASIL KESİLİR ?

Klozette sürekli arızaların olduğu yerlerden biriside taharet musluğudur.Taharet musluğuna gelen hat ile rezervuar birbirlerinden farklı hatlardır ve her ikisinin vanası ayrıdır.Taharet musluğunun vanasında iki farklı arıza meydana gelebilir. Bunlardan ilki taharet musluğundaki conta eskimiş olabilir. Contada meydana gelen aşınmalar su kaçağına neden olur. Bu sorunu düzeltmek için ilk önce ana su vanasını kapatmak gereklidir. Daha sonra taharet musluğunu sökerek contasını değişebilirsiniz. Taharet musluğu arızasının diğer bir sebebi ise musluk başlığının işlevini yitirmesidir. Vanaların iç kısmanda bulunan dişler vana başlığını tutmaz hale getirir. Bu sorunu  çözmenin yolu ise musluğu tamamen değiştirmektir. Musluğu değiştirmek için yapmanız gereken ana giriş vanasını kapatmaktır. Musluğu söktükten sonra yeni takılacak olan musluğun önce musluk çerçevesini (aynasını) takıp daha sonra teflon bant ile dişler kaybolana kadar sarmalıyız. Musluğu yerine takmak için iyi bir şekilde sıkıştırmalıyız. Bu gibi işlemler uzmanlık gerektiren işlemlerdir. Bu konuda hiç bir bilginiz yok ise mutlaka bir su tesisatçıdan yardım almasınız.

 BALGAT KLOZET TAMİRCİSİ 

KLOZET TAMİRİ SERVİSİ

TIKLA ARA +90 312 374 30 10

 

Yorumlar