Çankaya klozet sifon tamiri 0312 374 30 10 klozet servisi

Görüşülür
İlan No 5883
İlan Tarihi 15 Mayıs 2023
Firma Adı Ankara tesisatçı
Hizmet Sektörü su tesisatı
Cep Telefonu 05444799020
İş Telefonu 03123743010
Web www.ankaratesisatservisi.com.tr

Karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan ekleyiniz

Fotoğraflar yükleniyor

Çankaya Rezervuar Tamir Servisi

Çankaya Klozet Rezervuar Tamircisi

ÇANKAYA KLOZET REZERVUAR SİFON TAMİR ONARIM SERVİSİ

ÇANKAYA REZERVUAR TAMİRİ - ÇANKAYA İÇ TAKIM DEĞİŞİMİ - ÇANKAYA KLOZET MONTAJI - ÇANKAYA GÖMME REZERVUAR PARÇA TEMİNİ - ŞAMANDIRA DEĞİŞİMİ - ÇANKAYA SİFON MONTAJI - ÇANKAYA KLOZET İÇ TAKIM CONTA DEĞİŞİMİ - ÇANKAYA  KLOZET MUSLUĞU DEĞŞİŞİMİ - ÇANKAYA FLEX HORTUM DEĞİŞİMİ - ÇANKAYA KLOZET SU KAÇAKLARI TAMİR SERVİSİ 

ÇANKAYA KLOZET REZERVUAR TAMİRCİSİ

Çankaya merkez bölgesi tüm semtlerde klozet, sifon tamiri, rezervuar iç takım değişimi, rezervuar iç takım tamiri, gömme rezervuar iç takım değişimi ve klozet musluk tamir onarım ve bakımlarını uygun fiyatlarla yapıyoruz. Her marka klozet orjinal parçaları temini ve uygun fiyat garantisi ile Çankaya su tamircisi olarak adresinize 30 -60 Dakikada geliyor ve su tesisatı arızalarınızı uzman ekibimiz ile onarıyoruz. Antakya Klozet Tesisatçısı..


> ÇANKAYA KLOZET MOTAJI

> ÇANKAYA KLOZET ŞAMANDIRA TAMİRİ

> ÇANKAYA KLOZET TAMİR TAKIMI DEĞİŞİMİ

> ÇANKAYA KLOZET MUSLUK TAMİRİ

> ÇANKAYA ANKASTRE MUSLUK DEĞİŞİMİ

> ÇANKAYA REZERVUAR İÇ TAKIM DEĞİŞİMİ

> ÇANKAYA GÖMME REZERVUAR TAMİRİ

 

Klozet Tamircisi  olarak 7/24 bize +90 0312 374 30 10 nolu tefondan ulaşabilrsiniz.  Firmamız klozet tamiri tesisat ve su tesisatı işlerinizi Çankaya merkez bölgesinde 30 - 60 dakika arasında gelip klozet arıza işlerinizi garantili olarak onarıyor. İşleriniz için 7/24 Vitra Rezervuar, Kale Rezervuar, Creavit Rezervuar, Grohe Rezervuar, Siamp Rezervuar, Geberit Rezervuar, Serel Rezervuar, Japar Rezervuar, Wilco Rezervuar, Schwab Rezervuar, Bocchi Rezervuar, Visam Rezervuar, Ege seramik Rezervuar, ECA Rezervuar, Valsir Rezervuar.Kiwa Rezervuar, Sanica Rezervuar, Kariba Rezervuar, NKP Rezervuar, Oba Rezervuar, Norm Rezervuar, Roca Rezervuar, Sanit Rezervuar, Selena Rezervuar, Tece Rezervuar, Viega Rezervuar, Villeroyboch Rezervuar, Penta Rezervuar tamir, bakım, onarım hizmetleri veriyoruz..

 

KLOZET ARIZASI NASIL TAMİR EDİLİR ?

 

Klozet su kaçağı nedenini öğrenmek için ilk önce su akıntısı olabilecek yerler kontrol edilir. Sürekli su akıntısı rezervuardan veya taharet musluğundan gelebilir. rezervuardan olan su kaçakları klozet içinde en yukarıda bulunan boşaltma deliklerinden akar. Böyle bir sorunun en büyük iki nedeni vardır. Birincisi klozet içindeki şamandıra diğer adıyla flatör den ikincisi ise boşaltma grubunu zamanla kireçlenip lastik contaların kireç kaplamasından meydana gelir. Bu durumda parçaların arızalı kısımları değiştirilmelidir. Şebeke suları aşırı kireçten ve suyun aynı yere sürekli aktığından dolayı suyun bulunduğu bölgede kireçlenmeler meydana gelir.

 

TAHARET MUSLUĞUNDAN AKAN SU NASIL KESİLİR ?

Klozette sürekli arızaların olduğu yerlerden biriside taharet musluğudur.Taharet musluğuna gelen hat ile rezervuar birbirlerinden farklı hatlardır ve her ikisinin vanası ayrıdır.Taharet musluğunun vanasında iki farklı arıza meydana gelebilir. Bunlardan ilki taharet musluğundaki conta eskimiş olabilir. Contada meydana gelen aşınmalar su kaçağına neden olur. Bu sorunu düzeltmek için ilk önce ana su vanasını kapatmak gereklidir. Daha sonra taharet musluğunu sökerek contasını değişebilirsiniz. Taharet musluğu arızasının diğer bir sebebi ise musluk başlığının işlevini yitirmesidir. Vanaların iç kısmanda bulunan dişler vana başlığını tutmaz hale getirir. Bu sorunu  çözmenin yolu ise musluğu tamamen değiştirmektir. Musluğu değiştirmek için yapmanız gereken ana giriş vanasını kapatmaktır. Musluğu söktükten sonra yeni takılacak olan musluğun önce musluk çerçevesini (aynasını) takıp daha sonra teflon bant ile dişler kaybolana kadar sarmalıyız. Musluğu yerine takmak için iyi bir şekilde sıkıştırmalıyız. Bu gibi işlemler uzmanlık gerektiren işlemlerdir. Bu konuda hiç bir bilginiz yok ise mutlaka bir su tesisatçıdan yardım almasınız.

 

 

 

ÇANKAYA KLOZET TAMİRCİSİ

KLOZET TAMİRİ SERVİSİ 

TIKLA ARA +90 312 374 30 10

Yorumlar

Güvenlik İpuçları

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden ve ürünü görmeden yapılan alışveriş işlemlerinin riskli olduğunun bilinciyle hareket ederek para göndermeyin.

Yine aynı şekilde ürünü görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası, cep telefonu ve kart numaraları kullanılarak yapılabilen para transferleri işlemlerini gerçekleştirmeyin.

Sadece TürkiyePazarı.com tarafından sağlanan, ürün size ulaştıktan sonra onayınızla paranızın satıcıya aktarıldığı iptal, iade ve değişim imkanı olan, Alıcıyı ve Satıcıyı koruyan PARAN GÜVENDE-GET (Güvenli Elektronik Ticaret) hizmeti ile yapılan alişveriş işlemlerinin risksiz olduğunu bilin.

Araç ve Gayrimenkul satışı için para ödemesini Noter huzurunda veya Yetkili Kurumlar nezdinde aynı anda yapın.