BİYONİK ROBOTİK MEDİKAL HAYATINIZA KONFOR KATAR !...

İlan No 9002
İlan Tarihi 9 Mayıs 2024
Firma Adı BİYONİK ROBOTİK MEDİKAL
Hizmet Sektörü SAĞLIK
Adres MALTEPE MAH. NECATİBEY CAD. NO: 88/ A ÇANKAYA ANKARA
Cep Telefonu 05071792001
İş Telefonu 05071792001
Mail [email protected]
Web www.medikalim.org.tr
instagram @biyonikrobotik.as

Karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan ekleyiniz

Fotoğraflar yükleniyor

Ankara'nın merkezinde Kızılay Necatibey caddesinde hizmet vermekteyiz. Özel Özkaya Tıp Merkezi ve Demirtepe Life Hastanesine en yakın medikal firmasıyız. Bünyemizde medikal sağlık ürünlerine ek olarak , kişisel bakım ve kozmetik, spor malzemeleri vb. bir çok yaşam ürünleri bulunmaktadır. Aynı zamanda merkezimizde kişiye özel tabanlık ve iyonik ayak detoksu uygulamaları yapılmaktadır. Sağlığınız ve konforunuz için MEDİKALİM yanınızda!..
Yorumlar

Güvenlik İpuçları

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden ve ürünü görmeden yapılan alışveriş işlemlerinin riskli olduğunun bilinciyle hareket ederek para göndermeyin.

Yine aynı şekilde ürünü görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası, cep telefonu ve kart numaraları kullanılarak yapılabilen para transferleri işlemlerini gerçekleştirmeyin.

Sadece TürkiyePazarı.com tarafından sağlanan, ürün size ulaştıktan sonra onayınızla paranızın satıcıya aktarıldığı iptal, iade ve değişim imkanı olan, Alıcıyı ve Satıcıyı koruyan PARAN GÜVENDE-GET (Güvenli Elektronik Ticaret) hizmeti ile yapılan alişveriş işlemlerinin risksiz olduğunu bilin.

Araç ve Gayrimenkul satışı için para ödemesini Noter huzurunda veya Yetkili Kurumlar nezdinde aynı anda yapın.