ANKARA MALTEPE ANITTEPE KIZILAY FİZYOTERAPİ MERKEZİ

İlan No 6198
İlan Tarihi 3 Haziran 2023
Firma Adı BİYONİK ROBOTİK MEDİKAL
Hizmet Sektörü SAĞLIK
Adres MALTEPE MAH. NECATİBEY CAD. NO: 88/ A ÇANKAYA ANKARA
Cep Telefonu 03122301233
İş Telefonu 05437904033
Mail info@medikalim.org.tr
Web www.medikalim.org.tr
instagram @biyonikrobotik.as

Karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan ekleyiniz

Fotoğraflar yükleniyor

KIZILAY NECATİBEY DE BULUNAN MEDİKAL VE ORTOPEDİK ÜRÜNLER SAĞLIK MERKEZİMİZDE FİZYOTERAPİ HİZMETLERİMİZ BAŞLAMIŞTIR. BEL VE BOYUN FITIĞI-ROMOTİZMAL AĞRILAR- AMELİYAT SONRASI REHABİLİTASYON- KULUNÇ-SİNİR SIKIŞMASI- OMURGA PROBLEMLERİ-SKOLYOZ-EL BİLEĞİ REHABİLİTASYONU- EKLEM VE DİZ AĞRILARI-ORTOPEDİK REHABİLİTASYON-FELÇ REHABİLİTASYON FİZYOTERAPİ DEPARTMANIMIZDA TEDAVİ EDİLEBİLMEKTE OLUP RANDEVU VE BİLGİ İÇİN BİZLERİ ARAMANIZ YETERLİ… AYRICA ALTERNATİF TIP BELGELERİ DE OLAN UZMANIMIZ HACAMAT İLE DE SİZLERİ SERBEST RADİKALLERİNİZDEN TOKSİNLERİNİZDEN ARINDIRIYOR. MERKEZİMİZDE  İYONİK AYAK DETOKSU DA YAPILMAKTA OLUP, ELEKTRO MANYETİK AYAK MASAJI İLE VARİS DOLAŞIM BOZUKLUĞU GİBİ PROBLEMLERİNİZE ÇARE BULABİLECEKSİNİZ. KIZILAY GÜVENPARK DOLMUŞ DURAKLARAINDAN KUMRULAR CADDESİ SONUNA KADAR YÜRÜDÜĞÜNÜZDE TAM KARŞINIZDAYIZ. NECATİBEY CAD. 88 A MALTEPE ANKARA 0 312 230 1 233   GSM 0 534 790 40 33 HİZMETLERİMİZ KONULARINDA DETAYLI BİLGİ WEB SİTEMİZDEN EDİNEBİLİRSİNİZ. 

Yorumlar

MEDİKALİM.ORG.TR

Üyelik tarihi: 31 Mayıs 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep543 790 40 33
WhatsApp543 790 40 33
İlan sahibi: MEDİKALİM.ORG.TR
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden ve ürünü görmeden yapılan alışveriş işlemlerinin riskli olduğunun bilinciyle hareket ederek para göndermeyin.

Yine aynı şekilde ürünü görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası, cep telefonu ve kart numaraları kullanılarak yapılabilen para transferleri işlemlerini gerçekleştirmeyin.

Sadece TürkiyePazarı.com tarafından sağlanan, ürün size ulaştıktan sonra onayınızla paranızın satıcıya aktarıldığı iptal, iade ve değişim imkanı olan, Alıcıyı ve Satıcıyı koruyan PARAN GÜVENDE-GET (Güvenli Elektronik Ticaret) hizmeti ile yapılan alişveriş işlemlerinin risksiz olduğunu bilin.

Araç ve Gayrimenkul satışı için para ödemesini Noter huzurunda veya Yetkili Kurumlar nezdinde aynı anda yapın.