Taşınabilir Mobil Tiny House

900.000
İlan No 7271
İlan Tarihi 29 Ağustos 2023
Firma Adı Pera Tiny House
Hizmet Sektörü Küçük Evler
Web https://peratinyhouse.com/tiny-house-ev-fiyatlari/

Karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan ekleyiniz

Fotoğraflar yükleniyor

Mobil bir küçük ev veya tiny house küçük boyutlarda tasarlanmış, taşınabilir bir konut türüdür. Minimalizm ilkesine dayanır ve ihtiyaç duyulan temel yaşam alanını sunmak amacıyla tasarlanır. Mobil tiny house'lar, geleneksel evlere kıyasla daha küçük ve kompakt yapılarıyla öne çıkar.

Tekerlekli şasi üzerine inşa edilir, böylece ihtiyaç halinde taşınabilirler. Sahip olduğunuz toprağı değiştirme veya seyahat etme esnekliği sağlar.

cekme tiny house satilik

Mobil tiny house alanı en verimli şekilde kullanacak şekilde tasarlanır. İhtiyaç duyulan temel yaşam alanını içerirler; gereksiz eşyaların saklanması veya atılması gerekebilir.

Küçük boyutları ve daha az enerji tüketimi nedeniyle genellikle çevre dostu olarak kabul edilirler.

Mobil tiny house güneş panelleri, su toplama sistemleri ve kompost tuvaletler gibi bağımsız yaşam sistemlerine sahip olabilir. Altyapıya bağımlılığı azaltabilir.

Mobil tiny house çeşitli tasarım stilleri ve iç mekan düzenlemeleri ile gelebilir. Sahipleri bu evleri kendi zevklerine göre kişiselleştirebilir.

Mobil tiny house kavramı daha az tüketim odaklı bir yaşam tarzını benimseyenler, taşınabilirlik ve özgürlük arayanlar veya mülkiyet yükünü hafifletmek isteyenler için ilgi çekici olabilir. Küçük yaşam alanı ve bazı konforların sınırlı olması, herkes için uygun olmayabilir.

Yorumlar

Sercan Sancaktar

Üyelik tarihi: 29 Ağustos 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep850 989 84 84
WhatsApp850 989 84 84
İlan sahibi: Sercan Sancaktar
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden ve ürünü görmeden yapılan alışveriş işlemlerinin riskli olduğunun bilinciyle hareket ederek para göndermeyin.

Yine aynı şekilde ürünü görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası, cep telefonu ve kart numaraları kullanılarak yapılabilen para transferleri işlemlerini gerçekleştirmeyin.

Sadece TürkiyePazarı.com tarafından sağlanan, ürün size ulaştıktan sonra onayınızla paranızın satıcıya aktarıldığı iptal, iade ve değişim imkanı olan, Alıcıyı ve Satıcıyı koruyan PARAN GÜVENDE-GET (Güvenli Elektronik Ticaret) hizmeti ile yapılan alişveriş işlemlerinin risksiz olduğunu bilin.

Araç ve Gayrimenkul satışı için para ödemesini Noter huzurunda veya Yetkili Kurumlar nezdinde aynı anda yapın.